Regionalne Święto Edukacji 2013

Oto laureaci nagród i zdobywcy stypendiów Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie edukacji w 2013 r.:
Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego Professor Opoliensis, za najważniejszą pracę naukową :
1. Prof. dr hab. Piotr Wach za pracę ”Dynamics and Control of Electrical Drives” wydawnictwo Springer- Verlag, Berlin .
2. Prof. zw. dr hab. Piotr Blaik za pracę “Logistyka – koncepcja zintegrowanego zarządzania” oraz pracę zbiorową „Logistyka w systemie zarządzania przedsiębiorstwem”.

Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i rozwoju edukacji:
1. Joanna Horodyńska– nauczycielka w Zespole Szkół w Pietrowicach oraz w Gimnazjum nr 2 w Głubczycach
2. Anna Pańków – nauczycielka, logopeda w Publicznej Szkole Podstawowej nr 10 w Opolu
3. Ewa Wrana – nauczycielka geografii II Liceum Ogólnokształcącym w Kędzierzynie – Koźlu
4. Jolanta Begińska – nauczycielka języka polskiego w Publicznej Szkole Podstawowej w Łubnianach
5. Danuta Sobera – dyrektor Zespołu Szkół w Prószkowie

Stypendia Marszałka Województwa Opolskiego dla uczniów/ słuchaczy/ studentów

Stypendium dla uczniów/ słuchaczy:
1. Anna Kohs – uczennica Publicznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi przy RCKJO w Opolu
2. Dagmara Gruglewicz – słuchaczka Nauczycielskiego Kolegium Językowego przy RCKJO w Opolu

Stypendia dla studentów :
1. Katarzyna Marchocka – studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Warszawskiego
2. Katarzyna Rajfur – studentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
3. Ewelina Kluczny – studentka Uniwersytetu Opolskiego
4. Grzegorz Żurek – student Politechniki Wrocławskiej
5. Natalia Lechowicz – studentka Uniwersytetu Opolskiego

Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego dla laureatów Konkursu Burgundzkiego:
1. Olga Kosno
2. Justyna Warzecha
3. Antonina Stępniak
4. Michał Marszałek

Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego dla uczniów i studentów Prymus Opolszczyzny:

W kategorii szkół podstawowych:
1. Jakub Misiak – uczeń Publicznej Szkoła Podstawowa nr 11 w Opolu;
2. Michał Jagło – uczeń Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Boguszycach;
3. Paweł Hadaschik – uczeń Zespołuł Szkolno – Przedszkolnego w Raszowej;
4. Joanna Jaroszewicz – uczennica Szkoły Podstawowej TAK w Opolu; średnia 5,99;
5. Krystyna Skrzynkowska – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu;
6. Gabriela Szkrynkowska – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu;
7. Maciej Mateusz – uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Głubczycach;
8. Wojciech Hajdas – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Opolskich;
9. Krzysztof Rył – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Opolskich;
10. Paweł Cirko – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kluczborku;

W kategorii szkół gimnazjalnych:
11. Anna Herud – uczennica Publicznego Gimnazjum w Walcach;
12. Anna Górska – uczennica Publicznego Gimnazjum nr 2 Dwujęzycznego w Oleśnie;
13. Magdalena Skoczylas – uczennica Publicznego Gimnazjum nr 2 Dwujęzycznego w Oleśnie;
14. Ewa Szczurek – uczennica Publicznego Gimnazjum w Paczkowie;
15. Wojciech Geisler – uczeń Publicznego gimnazjum nr 2 w Krapkowicach;
16. Paulina Poliwoda – uczennica Publicznego Gimnazjum nr 8;
17. Paweł Fronia – uczeń Publicznego Gimnazjum w Prószkowie;
18. Michał Kopka – uczeń Publicznego Gimnazjum nr 7 w Opolu;
19. Magdalena Lewoniec – uczennica Publicznego Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 2 w Brzegu;
20. Maximilian Mueller – uczeń Publicznego Gimnazjum w Prószkowie;

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:
21. Małgorzata Urbanowicz – uczennica Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu;
22. Karolina Kaleta – uczennica Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu;
23. Bianca Dudek – uczennica Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu;
24. Marta Gomolla – uczennica Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu;
25. Jagoda Krzemińska – uczennica Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Kluczborku; NAGRODA SPECJALNA
26. Michał Wnętrzak – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Kluczborku;
27. Klaudia Cholewa – uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach;
28. Michał Magott – uczeń Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu; NAGRODA SPECJALNA
29. Dawid Mehlich – uczeń Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu; NAGRODA SPECJALNA
30. Radosław Łepszyński – uczeń Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu;

W kategorii uczelni:
31. Natalia Roślik – studentka Uniwersytetu Opolskiego;
32. Maciej Habant – student Politechniki Opolskiej.

Nagrody w konkursie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego pt. „Edmund Osmańczyk – wybitny Opolanin, Polak, Europejczyk

W kategorii prac indywidualnych: Sylwia Glomb, uczennica Zespołu Szkół w Oleśnie
W kategorii prac zbiorowych: Sylwia Rabenda i Sylwia Garbaciok, uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie
Wyróżnienia:
Mateusz Glattki z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr V w Opolu
Michał Perlik z Liceum Ogólnokształcącego Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Opolu

Nagroda Województwa Opolskiego dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Województwo Opolskie, za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze:
1. Barbara Jaroszewicz – nauczyciel języka angielskiego w Regionalnym Centrum Kształcenia Języków Obcych w Opolu,
2. Sylwia Rölle – nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół im. J. Korczaka w Prudniku,
3. Hanna Franczak – wicedyrektor Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu,
4. Stanisław Rożniatowski – wicedyrektor Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Nasze serwisy