Książka teleadresowa

Nazwisko i imię Komórka organizacyjna Adres Telefon służbowy
Nazwisko i imię Komórka organizacyjna Adres Telefon służbowy
Andruszkiewicz Aleksandra
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 184
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 389
Szoprun Justyna
Główny Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 112
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 816
Bartel Sławomir
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 8
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 545
Basiński Tomasz
Główny Specjalista
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 905
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 527
Jankowska Jadwiga
Inspektor
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: pok. nr 303 - III p
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 193
Bielak Agnieszka
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 233
Bobiarska-Gęglawy Anna
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 212
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 802
Boczar Jan
Z-ca Dyrektora
Departament Finansów
pokój: 206
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 602
Bogucki Mariusz
Dyrektor
Departament Cyfryzacji
pokój: A
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 360
Borkowska Sylwia
Kierownik
Departament Finansów
pokój: 106
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 618
Byrdak Maja
Dyrektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 303
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 835
Błaszczyk-Leśniak Małgorzata
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 135
Cedro Damian
Dyrektor
Biuro Sejmiku
pokój: 517
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 558
Chanowska Alicja
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 105
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 479
Sękowska Iwona
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 4
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 342
Chełpa Magdalena
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 256
Czukiewska Agata
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 108
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 619
Czyżewska Anna
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 107
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 251
Dobrzański Ryszard
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 110
45-082 Opole, Piastowska 14
Domańska-Zabawczuk Michalina
Dyrektor - Audytor wewnętrzny
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 904
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 531
Dorosz-Sobka Alina
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 6
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 346
Dratwa Ryszard
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.210
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 406
Dressler Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 353
Dudek Wojciech
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 506
Dębska Anna
Główny Specjalista
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.1
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 328
Elceser Monika
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.202
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 357
Falkowska-Bauch Anna
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 4
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 605
Fedorczuk Aleksander
Główny Specjalista
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 928
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 532
Fedynyszyn Grzegorz
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 11
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 208
Figiel Mateusz
Z-ca Dyrektora
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 6A
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 341
Gola Małgorzata
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 253
Grabelus Manfred
Dyrektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 105A
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 311
Grzęda Krzysztof
Z-ca Dyrektora
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 837
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 42
Gumienna Karolina
Starszy Inspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 807
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 22
Głogiewicz Maria
Główny Specjalista
Departament Sportu i Turystyki
pokój: IV piętro
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 326
Głąb Brygida
Kierownik
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 116
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 211
Górny Jacek
Geodeta Wojewódzki - Kierownik Referatu
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 201
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 354
Hamadyk Iwona
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 254
Jankowski Damian
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 110
45-082 Opole, Piastowska 14
Jaroszczuk Katarzyna
Kierownik
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 215
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 807
Jaworska Joanna
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483221
Joniak Dariusz
Główny Specjalista
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 830
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 36
Kanius Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.212
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 444
Karwacki Sebastian
Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 410
Harus Joanna
Z-ca Dyrektora
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 45
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 250
Kisielewska Joanna
Główny Specjalista
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 833
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 47
Kiwka Adam
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 6
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 629
Klimek Joanna
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 204
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 845
Klimkiewicz Joanna
Starszy Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 113
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 822
Kluba Elżbieta
Inspektor
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 830
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 38
Kowalczyk Adam
Z-ca Dyrektora
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 301.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 152
Kowolik Joanna
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 312
Koziołek Krzysztof
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 308
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 595
Kozok Mariusz
Inspektor
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 100 ( I piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 194
Wojtowska Anna
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 4
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 637
Kryniewski Wiesław
Główny Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 302
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 102
Kubicius Iwona
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 316
Kulbacka Ewa
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12, III piętro, pok.309
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416598
Kuraś Katarzyna
Kierownik
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 402.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 110
Kurdej-Michniewicz Anna
Z-ca Dyrektora
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.305
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 580
Puszcz Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 281
Kułakowski Adam
Z-ca Dyrektora - Audytor wewnętrzny
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 930
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 503
Lewanda Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 107
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 239
Lisik Iwona
Audytor wewnętrzny
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 931
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 534
Lukowska Marzena
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 307
45-082 Opole, Piastowska 14
Marek Iwona
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12, pok.307
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 586
Mielec Anna
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 307 Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 633
Mazur Sylwia
Główny Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 817
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 17
Mazur Stanisław
Skarbnik Województwa Opolskiego
Skarbnik Województwa
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 540
Małek Łukasz
Rzemieślnik Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 434
Mehlich Michał
Kierownik
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 312
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 811
Merkel Wojciech
Pełn.ds.ochr.inf.niejawnych
Biuro Bezpieczeństwa
pokój: Piastowska 12 - pokój 204
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 450
Michałowski Maciej
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 138
Midura Tomasz
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 174
Mikołajewicz Krzysztof
Geolog Wojewódzki
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 106
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 319
Miszkurek Aneta
Kierownik
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 7
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 222
Mróz-Gryc Anna
Starszy Specjalista
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.1
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 321
Najman-Błaut Aneta
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 104
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 397
Kraus Katarzyna
Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 1.1.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 150
Niewdana Dorota
Sekretarka
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 301
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 200
Nowosielecki Radosław
Główny Specjalista
Biuro Sejmiku
pokój: 28
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 556
Odoj-Klamut Joanna
Główny Specjalista
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.6
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 336
Okupniak Agnieszka
Dyrektor
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 5A
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 44 29 340
Ostrowski Bartosz
Z-ca Dyrektora
Departament Sportu i Turystyki
pokój: IV piętro
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 324
Oszytko Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 109 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 370
Palimąka Daniel
Z-ca Dyrektora
Gabinet Marszałka
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 554
Pasławska Elżbieta
Podinspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: IV piętro
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 326
Piechówka Katarzyna
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 13 pok. 307
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 312
Pieszczeminko Dominika
Kierownik
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 104.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 355
Halicka Anna
Kierownik
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 201
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 827
Kajda Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 303
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 268
Pomianowska Barbara
Dyrektor
Departament Finansów
pokój: 205
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 600
Puszcz Marcin
Dyrektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 304
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 400
Rogowska Bożena
Z-ca Dyrektora
Departament Finansów
pokój: 303( III pietro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 879
Romanowska Barbara
Główny Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 102
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 228
Rosińska Sylwia
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 106
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 313
Rospond-Bednarska Danuta
Kierownik
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 101/3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 176
Ruszczewska Violetta
Kierownik - rzecznik prasowy
Gabinet Marszałka
pokój: 1
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 890
Ruszczewski Jacek
Główny Specjalista
Pełnomocnik Zarządu Województwa Opolskiego ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień
pokój: 815
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 09
Bodzioch Anna
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 401.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 109
Kozina Adela
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.206
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 404
Skórzewska Iwona
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 212
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 93 801
Stefan Mariusz
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 110
45-082 Opole, Piastowska 14
Stefaniak Zdzisław
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 139
Stępczyńska Joanna
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 103
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 355
Osiecka-Sułek Justyna
Kierownik
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 403.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 108
Szczęsny Ewa
Główny Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 12
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 202
Szumańska Agata
Kierownik
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 101
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 217
Szwaiger Joanna
Starszy Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 204
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 840
Szweiger Jolanta
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 108
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 619
Tabor Jacek
Kierownik
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 101/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 304
Tańczak-Bąk Maria
Główny Specjalista
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 325
Trela Agnieszka
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 108
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 318
Trumpus Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 115
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 213
Turcza Kamila
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 9
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 209
Widera Remigiusz
Dyrektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 302
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 141
Wieliczko Jolanta
Sekretarka
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 827
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 00
Wierzba Agnieszka
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 315
Wieszala Aneta
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 3
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 280
Wilczyńska Joanna
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 306 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 516
Wilczyński Ryszard
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 303
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482127
Wilk Joanna
Z-ca Dyrektora
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 4.4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 337
Wolna Jadwiga
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 303
Wroniecki Maciej
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 357
Wrzeszcz Magdalena
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: III piętro
48-300 Nysa, Słowiańska 19 77 4489 963
Wujec Marta
Główny Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 204
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 840
Zadka Waldemar
Dyrektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 201
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 157
Zawada Marian
Kierownik
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 905
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 525
Zulska Katarzyna
Kierownik
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 145
Zwardoń Marta
Inspektor
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 833
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 46
Ćwieląg Katarzyna
Główny Specjalista
Biuro Sejmiku
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 553
Łebzuch Przemysław
Główny Specjalista
Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji
pokój: brak danych
D-55116 Mainz, Große Bleiche 60-62 +49 6131 3295 737
Łodzińska Małgorzata
Starszy Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 225
Żak Renata
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 416
Gąsiorowska Amelia
Starszy Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 101
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 848
Żyła Maciej
Główny Specjalista
Departament Cyfryzacji
pokój: 3 box 2
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 363
Kwolik Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Cyfryzacji
pokój: B
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 361
Światły Ewa
Główny Specjalista
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 322
Mościchowski Przemysław
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 150
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 333
Wójcik Małgorzata
Kierownik
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 314
Wójcik Anna
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 104
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 397
Greb-Mazur Agnieszka
Kierownik
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 102
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 229
Kwiecień Ewa
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 924
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 48
Mazur Przemysław
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 901
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 533
Jóśko Piotr
Z-ca Dyrektora
Departament Cyfryzacji
pokój: D
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 366
Sługocki Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Cyfryzacji
pokój: B
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 419
Stefan Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Cyfryzacji
pokój: 3 box 2
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 365
Kociuga Dorota
Kierownik
Departament Finansów
pokój: 5
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 604
Olkuśnik Radosław
Starszy Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 114
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 815
Kloc Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 101
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 216
Aleksandrowicz Maciej
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 404
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 116
Lipin Dorota
Kierownik
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 210
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 93 843
Ostrowska Alicja
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 214
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 842
Salera Iwona
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 305
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 263
Magosz Ewa
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 106
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 278
Setla Alicja
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 105 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 372
Hein Jolanta
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 233
Kwolik Zuzanna
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 462
Lipińska Aneta
Starszy Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 183
Świerczyńska Aleksandra
Rzecznik Funduszy Europejskich
Rzecznik Funduszy Europejskich
pokój: 4
45-075 Opole, Krakowska 38
Wójcik Justyna
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 816
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 513
Kwoczała Roman
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek sala nr 2
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 622
Łuczywo Barbara
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 111
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 812
Głąb Arkadiusz
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 403
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 124
Lasek Katarzyna
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 206
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 841
Normantowicz Anna
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 105
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 479
Cmok-Gawrońska Katarzyna
Starszy Inspektor
Departament Finansów
pokój: 8
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 545
Przygoda Tomasz
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 403
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 123
Sokołowska Jagoda
Kierownik
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 205/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 185
Kubalańca Zbigniew
Wicemarszałek Województwa Opolskiego
Marszałek Województwa
pokój: 180
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 526
Kotowska Małgorzata
Starszy Inspektor
Departament Finansów
pokój: 303 ( III piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 192
Deręg Wiesława
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 216
Janas Andrzej
Główny Specjalista
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 905
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 526
Pietruszka Marek
Starszy Specjalista
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 9
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 245
Piłat Joanna
Główny Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 202
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 234
Sobera Justyna
Główny Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 203
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 270
Zaczyk Kamila
Kierownik
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 207
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 837
Chudalla Jolanta
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.204
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416468
Kiecoń Teresa
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 824
Ślusarz Agnieszka
Z-ca Dyrektora
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 302
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 230
Górowski Sławomir
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 210
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 262
Winsze Krystyna
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 206
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 839
Lichota Katarzyna
Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 136
Zarwańska Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 332
Juszczyszyn-Pieczonka Małgorzata
Z-ca Dyrektora
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 105 B
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 352
Suszek Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 24
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 244
Mastalerz Joanna
Kierownik
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 228
Grzejdziak Agnieszka
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 305 - Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 382
Góreczny Grzegorz
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 102
45-867 Opole, Hallera 9 77- 4482162
Kwaśniak Piotr
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 III piętro,pok.309
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 613
Chochliński Dobrosław
Starszy Inspektor
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 928
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 532
Preuhs Halina
Starszy Specjalista
Departament Finansów
pokój: 107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 608
Stahlberger Aldona
Starszy Inspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 819
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 19
Moskal-Kochman Marta
Starszy Inspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 331
Kandzior Joanna
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 103
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 232
STEMPNIEWICZ TOMASZ
Audytor wewnętrzny
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 931
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 535
Rychlicka Anna
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 103
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 128
Słomska Agnieszka
Kierownik
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 353
Piotrowska Marta
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 111
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 812
Piszczatowska Iwona
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 495
Boryczko Anna
Starszy Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 203
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 233
Dużyński Cezary
Rzemieślnik Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 398
Kasperkiewicz Małgorzata
Starszy Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 238
Niedźwiedź Wioletta
Sekretarka
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 903
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 530
Grabowska Hanna
Główny Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 818
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 15
Kaczmarek Aleksandra
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 220
Natońska Paulina
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.4
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 208
Gumulińska Danuta
Starszy Inspektor
Departament Finansów
pokój: 303
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 471
Chociejowska Beata
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 302 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 400
Brząkała Ewa
Starszy Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 4.2.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 151
Pęcak-Zacharko Małgorzata
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 213
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 806
Grabelus Beata
Kierownik
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 23
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 281
Skwarczyńska Agnieszka
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 105
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 327
Rapacz Anna
Starszy Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 113
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 813
Kleszno-Wróbel Aldona
Inspektor
Departament Cyfryzacji
pokój: C
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 358
Janka Grzegorz
Główny Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 203
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 225
Dybała-Walecko Joanna
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 9
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 209
Rzadkowska Dominika
Kierownik
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493504
Pawlik Elżbieta
Starszy Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 135
Wójcik Janusz
Główny Specjalista
Gabinet Marszałka
pokój: 135
45-088 Opole, Ostrówek 5-7 77 5416 325
Mikołajczyk Elżbieta
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 348
Skolarus Anna
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 113
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 818
Butyńska Barbara
Kierownik
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 13
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 206
Balcarczyk Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 807
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 23
Partyka Jacek
Dyrektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 308
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 241
Michniewicz Maja
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 916
45-057 Opole, Ozimska 19 77 4445 561
Żmuda Małgorzata
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 214
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 267
Kościółek Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 205
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 846
Wójcik Elżbieta
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 206
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 839
Gil Łukasz
Kierownik
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: pok nr 101- I piętro
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 191
Wójcik Katarzyna
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 9
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 210
Sieńska Katarzyna
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 104
Zbroński Przemysław
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 236
Peluch Małgorzata
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 213
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 806
Kowalczyk-Ciomek Małgorzata
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 402.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 111
Kamińska Agnieszka
Dyrektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: III piętro
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 330
Honcza Manfred
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Piziak Karina
Starszy Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 205/1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 188
Słodkowska Agnieszka
Sekretarka
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 43
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 250
Walentynowicz Anna
Starszy Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 2.2.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 155
Fedunik-Szydełko Wiktoria
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 7
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 279
Skrzyński Janusz
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 223
MŁYNARCZYK AGNIESZKA
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.203
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 401
Tkocz Arkadiusz
Z-ca Dyrektora
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 270
Stępka Ewa
Starszy Specjalista
Biuro Sejmiku
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 550
Jędrzejewska Anna
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 12
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 204
Scześniok Piotr
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 23
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 288
Kunstler Magdalena
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Kancelaria
45-867 Opole, Hallera 9 77 5416514
Frydel Beata
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 405
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 115
Jóźków Sylwia
Audytor wewnętrzny
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 931
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 535
Kaczmarek Mateusz
Z-ca Dyrektora
Departament Finansów
pokój: 925
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 50
Pałac Elżbieta
Starszy Inspektor
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 102 ( I piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 509
Samecka Anna
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 221
Grzybek Barbara
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 305
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 263
Michułka Piotr
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 237
Janikowski Radosław
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 306
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 830
Fedczuk Janusz
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.212
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 396
Pikuła Ewelina
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 14
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 247
Chomentowska Ewa
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 218
Relidzyńska-Bożentka Dorota
Inspektor
Departament Cyfryzacji
pokój: D
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 502
Waga Kazimierz
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 217
Relidzyńska Anna
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 109
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 855
Biliński Roman
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 223
Kobiela Piotr
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21a
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 231
Sokołowski Wieńczysław
Główny Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 1.1.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 149
Kulpok Agnieszka
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 212
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 801
Rosińska Magdalena
Starszy Specjalista
Departament Finansów
pokój: 926
45-057 Opole, Ozimska 19 774445548
Augustyniak Grzegorz
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 23
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 269
Wróbel Marta
Starszy Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 111 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 374
Bedka Krzysztof
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 10
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 259
Kondracka-Rak Karolina
Starszy Specjalista
Gabinet Marszałka
pokój: 1
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 892
Gabryelska Barbara
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 24
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 351
Morawiec Joanna
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 108
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 218
Rutkowska-Śliwka Dagna
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 252
Karawan Marek
Starszy Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 156
Urbaniak Adriana
Kierownik
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 825
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 21
Wojtkiewicz Anna
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 104
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 605
Ślimak Artur
Inspektor
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 303 (III piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 44 82 197
Dudek Kamila
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 301
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 609
Żurek Anna
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 I piętro pok.102
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 431
Kąpała Małgorzata
Z-ca Dyrektora
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 304
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 854
Dobrzańska Anna
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 218
Jodko Monika
Główny Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 136
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 842
Mańczyk Halina
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 313
Sałajczyk Kamila
Starszy Inspektor
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 905
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 526
Zaranek Marta
Sekretarka
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 201
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 158
Pawlik Sandra
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 170
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 510
Szwarcbach Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Cyfryzacji
pokój: 3 box 3
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 418
Nakiela-Wołek Elżbieta
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 23
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 210
Wyrąbek Iwona
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 210
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 260
Gałka Stanisław
Dyrektor
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 200 (II piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 44 82 190
Wajzer-Mietła Beata
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 234
Konopka Antoni
Członek Zarządu Województwa Opolskiego
Marszałek Województwa
pokój: 171
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 523
Hoffman Agnieszka
Inspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 810
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 07
FILIKS-TUREK ANNA
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 5
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 250
KOWALCZYK ANNA
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 202
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 234
HARAŃCZYK MAŁGORZATA
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 103
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 254
Wawrzyniak Radosław
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 208
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 264
Zarzycka-Poproch Joanna
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 354
Lachnik Dorota
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 352
Duda Zbigniew
Inspektor
Biuro Bezpieczeństwa
pokój: Piastowska 12 - pokój 204
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 450
Kamińska Barbara
Dyrektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 210
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 846
SIENIAWSKA-SŁOŃSKA AGNIESZKA
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 110
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 215
BLAJDA ANNA
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 110
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 231
SYSKA GRZEGORZ
Starszy Inspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 808
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 08
NOWAK LUIZA
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 235
MENDEL KAMIL
Starszy Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 809
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 05
STOLARCZYK AGNIESZKA
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 109
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 246
Wurst Kornelia
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 262
Roman Beata
Kierownik
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 312
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 268
Nadolski Paweł
Starszy Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 115
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 255
Teichmann Paweł
Kierownik
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 38
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 227
Wilisowska Justyna
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 202
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 234
NOWOBILSKA ANETA
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 202
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 227
Stasz Joanna
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 367
Grygierczyk Maria
Główny Specjalista
Gabinet Marszałka
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 325
Zięcina Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 103
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 351
Kolejewska-Rożek Małgorzata
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 108 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 508
Gienieczko Natalia
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 24
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483258
Wieszołek Marcin
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 303 ( III piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 878
Wojtowicz Edyta
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: brak danych
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 343
Lisowska Kamila
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 207
Kampa Anna
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 317
KAMIŃSKA MONIKA
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.203
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 415
Raczyński Adam
Sekretarka
Biuro Sejmiku
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 546
Lisowska-Nowak Joanna
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 6
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 346
Socha-Macina Renata
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 180
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 526
Przybyła Klaudia
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 169
Wolniaczyk Michał
Podinspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.1
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 5416811
Kluska Natalia
Sekretarka
Departament Finansów
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 600
Hołota Agnieszka
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 257
Gadzicka Natalia
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 506
Szarkowski Rafał
Starszy Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 249
Słaboń Magdalena
Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 202
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 175
Okos Karolina
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 202
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 480
Józwenko Łukasz
Inspektor
Gabinet Marszałka
pokój: 2
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 898
Orpel Danuta
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 22
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 143
Duda Wioleta
Podinspektor
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 831
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 39
Jedlikowska-Pisarczyk Anna
Sekretarka
Departament Cyfryzacji
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 364
Wójcik Ewelina
Starszy Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 111 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 373
KWASIK JOANNA
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 109
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 246
Sławenta Iwona
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 22
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 224
Huncia Żaneta
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 180
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 524
Nowicka Karolina
Sekretarka
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 314
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 201
Ludwig Aneta
Starszy Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 202
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 171
Rzońca Barbara
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 114
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 820
Odoj Karolina
Inspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: brak danych
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 336
Parobij Dorota
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 816
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 512
Kuglarz Arkadiusz
Dyrektor
Gabinet Marszałka
pokój: 4
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 870
Pijarowska Agnieszka
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416510
Dobrzańska Monika
Podinspektor
Departament Finansów
pokój: 303
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 304
Dąbrowski Bartosz
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 7
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 277
Skotnicki Paweł
Główny Programista Aplikacji
Departament Cyfryzacji
pokój: 3 box 1
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 624
Warzycha Marta
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 307 (Piastowska 12)
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 525
Tomczak Mateusz
Sekretarka
Gabinet Marszałka
pokój: 2
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 898
Nowak Anna
Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 205/1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 187
Galla Patrycja
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 11
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 207
Buła Andrzej
Marszałek Województwa Opolskiego
Marszałek Województwa
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Stodoła Magdalena
Sekretarz Województwa
Marszałek Województwa
pokój: PIASTOWSKA 12 POK.302
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 541
Borecka Marzena
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: brak danych
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 54 93 501
Ciupińska Arleta
Starszy archiwista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Głogowska 37
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 407
Duda Mirosław
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Konopacka Agnieszka
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 162
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 311
Sprung Katarzyna
Starszy robotnik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 309
Halicki Przemysław
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 924
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 48
Linkiewicz Beata
Starszy Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 137
Przyborowicz Jolanta
Podinspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 202
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 201
Chomyn Piotr
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: III piętro
48-300 Nysa, Słowiańska 19 77 4482 586
Janisz Maciej
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: Parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 506
Janocha Joanna
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 108, I piętro
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 257
Jurkun Katarzyna
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 261
Sadło Tomasz
Inspektor
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: pok. nr 102-I piętro
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 54 93 509
Janus Agnieszka
Inspektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 212
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 845
Kinas Katarzyna
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 5
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 220
Wójcik Paweł
Podinspektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 206
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 833
Faroń Marcin
Główny Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 14
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 247
Olszewska Justyna
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493501
Grządkowska Katarzyna
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 115
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 821
Światły Anna
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 11
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 207
Markowicz Florentyna
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 240
Wójcik Iwona
Starszy Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 3.1.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 167
Swoboda Bartosz
Inspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 334
Brach Justyna
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 205
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 838
Orpel Bartłomiej
Inspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 308 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 4482 460
Bidzińska Iwona
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 108 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 569
Nowak Artur
Główny Specjalista
Departament Skarbu Województwa
pokój: 305
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 394
Smoliński Marek
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Bondarewicz Ilona
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 115
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 212
Michlik Krzysztof
Inspektor
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 919
45-057 Opole, Ozimska 19 (77) 44 45 562
Kosik Przemysław
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 9
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 219
Starowicz Adrian
Starszy Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 144
Polak Przemysław
Główny Specjalista ds. BHP
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II piętro pok.208
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 515
Janicka Agnieszka
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 213
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 805
Ogłaza Szymon
Członek Zarządu Województwa Opolskiego
Marszałek Województwa
pokój: 170
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 521
Małolepsza Halina
Starszy robotnik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek Obsługa spotkań
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 434
Stokłosa-Gołuch Sylwia
Podinspektor
Departament Finansów
pokój: 926
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 51
Korzeniowska Agata
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 170
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 521
Kruk Alicja
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 403
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 107
Polak Paweł
Z-ca Dyrektora
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 828
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 502
Damboń-Kandziora Izabela
Dyrektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 827
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 501
Bilski Zbigniew
Podinspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 154
Starzec Nikola
Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 204
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 177
Berestecka Katarzyna
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 105
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 253
Langner Monika
Starszy Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 202
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 227
Wojtuś-Bara Agata
Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 350
Młodzińska Agnieszka
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 111
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 814
Mrówka Joanna
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 112
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 818
Skawińska Aneta
Sekretarka
Biuro Bezpieczeństwa
pokój: 204
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 450
Szczęsny Jarosław
Kierownik
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 104.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 359
Dzierżan Kamila
Sekretarka
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 5416800
Modrzejewski Paweł
Podinspektor
Departament Finansów
pokój: 04
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 461
Kościelna-Guzial Marta
Starszy Specjalista
Departament Finansów
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 433
Dwojak Katarzyna
Podinspektor
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 102 I piętro
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 tel. 77 54 93 871
Pabijan-Kowalska Judyta
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 8
45-075 Opole, Krakowska 38 77 549 35 02
Zapała Aleksandra
Kierownik
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 204 (II piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 198
Letki Agata
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 108 - Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 433
Glinkowska Joanna
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 24
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 239
Kasztelan Przemysław
Specjalista
Biuro Sejmiku
pokój: 28
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 555
Wrona Piotr
Główny Specjalista
Gabinet Marszałka
pokój: 2
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 898
Niemczyk Iwona
Starszy Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 147
Superczyńska Karolina
Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 126
Mazurkiewicz Marta
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: Parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 506
Kuźmin Monika
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.4
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 172
Rosa Patryk
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 22
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82180
Wróbel Marta
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 24
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 358
Wąsik Katarzyna
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 171
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 523
Sekita Joanna
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 356
Szałaj Przemysław
Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 114
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 819
Wardawy Jagoda
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 245
Teodorowicz Agnieszka
Starszy Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 204
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 178
Sałatyńska Barbara
Sekretarka
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 200
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 190
Grzyb Piotr
Główny Specjalista
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 5.1
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 5416807
Kulesza-Gałka Wita
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 103 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 412
Ciepiela Marzena
Inspektor
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 916
45-057 Opole, Ozimska 19 (77) 444 55 60
Orłowski Wojciech
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 356
Górowska Elżbieta
Kancelista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 5416 331
Goniowska Krystyna
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483246
Wołek Joanna
Kierownik
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 826
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 20
Lakwa Agnieszka
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 5416 622
Kochan Helena
Główny Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 301.6
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 184
Hutna Dagmara
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Hallera
45-867 Opole, Hallera 9 77 5416 514
Chyra Bartosz
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 22
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 275
Orłowska-Mamzer Małgorzata
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 104 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 343
Królikowska-Świątek Iwona
Główny Specjalista
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 201 ( II piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 195
Godlewska Ewelina
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 213
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 805
Wlazło Elżbieta
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 102
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 214
Kordzińska-Żaba Marta
Podinspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 327
Karbowicz Piotr
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 10
45-075 Opole, Krakowska 38 775416259
Kierońska-Ignaciuk Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Cyfryzacji
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 359
Pośpiech Joanna
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 203
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 270
Skowronek Justyna
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 219
Kuchna-Pyka Izabela
Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 108
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 286
Donath-Kasiura Zuzanna
Wicemarszałek Województwa Opolskiego
Marszałek Województwa
pokój: Ostrówek 2-3
45-082 Opole, Piastowska 14 775416524
Macukiewicz Karolina
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.4
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 282
Gwiżdż Olaf
Starszy Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 204
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 181
Bednarska Anna
Starszy Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 205
45-082 Opole, Piastowska 17 77 44 67 849
Lasa Małgorzata
Sekretarka
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 250
Gajda Tobiasz
Główny Specjalista
Gabinet Marszałka
pokój: brak danych
brak danych
Gołąb Andrzej
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-088 Opole, Ostrówek 5-7
Wiśniewska Oliwia
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 222
Budzan Aneta
Sekretarka
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 43
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 241
Zaleski Arkadiusz
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 23
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 206
Lipka Anna
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 22
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 274
Kąciak Magdalena
Inspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 339
Piskorski Jarosław
Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 203
Pańczyk Sabina
Inspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 339
Tromsa Ilona
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 521
Dziuk Agata
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 206
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 841
Labisz Monika
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 9
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 210
Tas Radosław
Podinspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 146
Błyszcz Ewelina
Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 349
Pelc-Czajkowska Anna
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 107 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 367
Hurek Aleksandra
Sekretarka
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 302.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 140
Stelmach Kornelia
Pomoc administracyjna
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.103
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 342
Olszowska Kinga
Pomoc administracyjna
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 259
Zając Daria
Podinspektor
Departament Finansów
pokój: 926
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 51
Sobieszek Magda
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 276
Jasiewicz Alicja
Starszy Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 818
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 15
Łuczak Elżbieta
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 402.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 112
Tylczyńska Dominika
Podinspektor
Gabinet Marszałka
pokój: 923
45-057 Opole, Ozimska 19
Mąka Klaudiusz
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 405
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 134
Barcz Olaf
Podinspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 303
Szymkowicz Paweł
Główny Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 816
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 511
Ostaszewska Mariola
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 106
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 245
Łacny Marta
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.302
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 541
Nowak Kamil
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 108
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 276
Krystosek Tomasz
Z-ca Dyrektora
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 48
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 214
Borecka Magdalena
Podinspektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 206
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 832
Kowzan Adam
Inspektor
Departament Finansów
pokój: Piastowska 13,p.305
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 432
Gromotka Maja
Kancelista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: pok. 4
45-867 Opole, Hallera 9 77 5416331
Padamczyk Hanna
Podinspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 202
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 200
Draguć Jarosław
Podinspektor
Gabinet Marszałka
pokój: 2
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 891
Kubica Beata
Główny Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 824
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 16
Biedroń Dajana
Podinspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.7
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 331
Zapała Wiktoria
Specjalista
Departament Finansów
pokój: 306 - Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 775416381
Grabowska Anna
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 13 pok.307
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 582
Wiesiołek Anna
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 115
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 255
Lewicka Aleksandra
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 232
Maćków Maciej
Zaopatrzeniowiec
Departament Cyfryzacji
pokój: B
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 377
Foltyn Tomasz
Archiwista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Głogowska 37
45-082 Opole, Piastowska 14
Wieja Rafał
Programista Aplikacji
Departament Cyfryzacji
pokój: 3 box 1
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 320
Szarzyńska Barbara
Inspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 5.1
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 5416806
Szynol Jarosław
Inspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 3
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 320
Morka Monika
Podinspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 818
45-057 Opole, Ozimska 19 77 4 445 514
Dziedzic Anna
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 309
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 831
Jarząb Florian
Pomoc administracyjna
Gabinet Marszałka
pokój: 4A
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 891
Rzany-Skierska Andrea
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 22
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482168
Hebda Przemysław
Podinspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 356
Kosidło Daria
Inspektor
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 919
45-057 Opole, Ozimska 19 (77) 444 55 54
Marcak Tomasz
Inspektor
Departament Cyfryzacji
pokój: Pokój: 3 box 1
45-082 Opole, Piastowska 14
Ryfiński Andrzej
Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: Parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 504
Wojciechowska Patrycja
Podinspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 12
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 283
Oborska Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.202
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 409
Zwarycz Aleksandra
Z-ca Dyrektora
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 209
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 841
Wytrykusz Paweł
Informatyk
Departament Cyfryzacji
pokój: B
45-088 Opole, Ostrówek 5-7 77 5416 362
Tatar Ewa
Starszy Specjalista
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: -pok. nr 102 I piętro
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 54 93 870
Kotyla Urszula
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 242
Dzido Joanna
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 54 16 848
Florianowicz Marek
Główny Specjalista
Biuro Bezpieczeństwa
pokój: 204
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 450
Błaszczak-Lipińska Aleksandra
Sekretarka
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 835
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 40
Szczygieł Anna
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 108
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 256
Krysiak Tomasz
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 107
45-075 Opole, Krakowska 38 243
Vogt Amanda
Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.4
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 283
Jaschkowitz Jacqueline
Podinspektor
Biuro Sejmiku
pokój: 29
45-082 Opole, Piastowska 14 77 54 16 529
Kubiak Tomasz
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17 789 070 033
Szydło-Łacny Anna
Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 301.6
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482130
Hulbój Sylwia
Starszy Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 815
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 5510
Olszowska Paulina
Pomoc administracyjna
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 0774483259
Delekta Wiktoria
Sekretarka
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 105
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 310
Drynda Olga
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 105
45-075 Opole, Krakowska 38 775416244
Zybert Justyna
Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 217
Krzak-Dąbrowska Beata
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 401.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 260
Sławińska Bogusława
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 214
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 261
Mazurkiewicz-Biczuk Robert
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 103
45-867 Opole, Hallera 9 774482129
Piekarz Joanna
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.309
45-082 Opole, Piastowska 14 77-5416613
Brzozowski Adam
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 208
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 264
Panek Alicja
Sekretarka
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 5
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 44 29 340
Oleksiak Anna
Podinspektor
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 832
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 45
Sordoń-Bochenek Dorota
Główny Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 204
45-082 Opole, Piastowska 17 77 44 67 840
Witczyk Karolina
Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 203
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 233
Michala Aneta
Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 403
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482107
Kołodziejczyk Iwona
Inspektor
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 203 II piętro
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 54 93 872
Kaliszczak Iwona
Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 7
45-075 Opole, Krakowska 38 775416288
Magosz Jan
Rzemieślnik Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Oszańca Marcin
Dyrektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 47
45-867 Opole, Hallera 9 077 44 83 204
Michalak Kordian
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 1
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416237
Grabińska Agnieszka
Podinspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 301.6
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 118
Rojewski Maciej
Starszy Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 104
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 164
Król Aleksandra
Sekretarka
Biuro Sejmiku
pokój: 26
45-082 Opole, Piastowska 14 775416 551
Stęporowski Roman
Dyrektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 5.6
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 5416805
Joniec Elżbieta
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 133
Obodzińska Katarzyna
Podinspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 807
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 529
Listowski Grzegorz
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 774429356
Popińska Kamila
Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 263
Lepich Rafał
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 106
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416236
Klekot-Paraszczak Daria
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 109
45-082 Opole, Piastowska 14 77-5416375
Jacheć Rafał
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.212
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416631
Supińska Małgorzata
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482280
Salbert Małgorzata
Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 254
Bobra Agnieszka
Podinspektor
Departament Finansów
pokój: 301
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 607
Okoń Monika
Podinspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 819
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 518
Przychocka Aneta
Sekretarka
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: Sekretariat
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429330
Uszko Patrycja
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 243
Narkun Katarzyna
Kancelista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Szatnia
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416332
Dresler Joanna
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 306 - Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 775416381
Krawczyńska Sława
Specjalista
Departament Finansów
pokój: 301
45-082 Opole, Piastowska 14 775416609
Korecki Marcin
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 242
Pogrzeba Adrianna
Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 212
45-082 Opole, Piastowska 17 077 4467845
Leszczynowicz Agnieszka
Podinspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 774429329
Kloska Katarzyna
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 287
Jagiełło Barbara
Podinspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429323
Lelito Joanna
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 214
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 93 842
Postuła Agnieszka
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 266
Nowakowska Maja
Inspektor
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 916
45-057 Opole, Ozimska 19 (77) 444 55 59
Ostaszewski Szymon
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 159
Zaremba Grzegorz
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 101.1
45-867 Opole, Hallera 9 77- 4483230
Rosiński Mariusz
Starszy Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 2
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 148
Okaj Tomasz
Podinspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429333
Andrejczuk Michał
Podinspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 301.6
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 114
Ogrodnik Monika
Starszy Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 110
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 93 853
Zemrzycka Iwona
Starszy Inspektor
Departament Finansów
pokój: 301
45-082 Opole, Piastowska 14 775416609
Niźnikiewicz Anna
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 15
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 203
Lesińska Karina
Specjalista
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.2
45-053 Opole, Żeromskiego 3 775416813
Pozorska Dagna
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 212
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 93 801
Matyssek Małgorzata
Inspektor
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 204
45-075 Opole, Krakowska 38 775493845
Oliwa Marek
Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 108
45-867 Opole, Hallera 9 (77) 4483 229
Janicka-Okaj Anna
Główny Specjalista
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: pok. 100 I piętro
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482199
Podsiadło Karol
Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 301.6
45-867 Opole, Hallera 9 44 82 130
Pokusa Krystyna
Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 12
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 252
Malinowski Grzegorz
Główny Specjalista
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 203 II piętro
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 54 93 872
Bystrzykowska Anna
Główny Specjalista
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 100 ( I piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 44 82 196
Dobrowolska Patrycja
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 210
45-082 Opole, Piastowska 14 5416535
Malinowska Agnieszka
Starszy Inspektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 204
45-082 Opole, Piastowska 17 077 4467840
Małysiak Anna
Starszy Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 205
45-082 Opole, Piastowska 17 077 4467844
Kuligowska Anna
Sekretarka
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 105
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 310
Dolna Iwona
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 209
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 262
Brożyńska-Wlazły Karolina
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 775416662
Liczner Elżbieta
Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 810
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 506
Kowal Małgorzata
Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-053 Opole, Żeromskiego 3 357
Smolewski Tomasz
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 209
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 262
Wojtkowiak Beata
Podinspektor
Departament Finansów
pokój: 303 ( III piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 775493876
Szałańska Aleksandra
Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 815
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 63
Płaczkowska Aleksandra
Specjalista
Departament Finansów
pokój: 306 - Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 0775416381
Zawisza Anna
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 209
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 262
Cygan Izabela
Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 303
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 268
Piskorska Daria
Specjalista
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 202 (II piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 54 93 505
Leśnik-Panovcová Anna
Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 4a
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 828
Ostałowska Elżbieta
Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 205
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 93 838
Chlewicka Aleksandra
Inspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 306
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 830
Kamińska Karolina
Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 133
Pochwała-Staszczyszyn Anna
Specjalista
Departament Programowania Funduszy Europejskich
pokój: 11
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 207
Zając Anna
Starszy Inspektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 17 77 44 67 843
Jakimowicz Magdalena
Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 819
45-057 Opole, Ozimska 19 77 4445564
Korybska Ewa
Podinspektor
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 306
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 830
Łuciuk Kamila
Specjalista
Departament Inwestycji i Nieruchomości
pokój: 201 II piętro
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 44 82 195
Chojnowska Anna
Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 919
45-057 Opole, Ozimska 19 (77) 44 45 553
Gołda Kinga
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 203
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 401
Wąsik Mirosław
Rzemieślnik Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 510261516
Maksymowicz-Szczepańska Joanna
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 I piętro, pok.107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416367
Rybacki Witold
Starszy Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 309
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 831
Prorok Michał
Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 173
Buczarska-Linkiewicz Aleksandra
Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 810
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 504
Nowak Małgorzata
Specjalista
Departament Wdrażania Funduszy Europejskich
pokój: 1
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 237
Zabolotny Magda
Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17 (77) 54 16 830
Medyk Bartosz
Dyrektor
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 834
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 41
Galla Ryszard
Główny Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 303
45-867 Opole, Hallera 9 113
Kolpak Taras
Sekretarka
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 209
45-082 Opole, Piastowska 17 077 4467847
Południak Marta
Podinspektor
Gabinet Marszałka
pokój: brak danych
45-083 Opole, Barlickiego 17
Nawrocka Katarzyna
Specjalista
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.7
45-053 Opole, Żeromskiego 3 774429331

Nasze serwisy