Książka teleadresowa

Nazwisko i imię Komórka organizacyjna Adres Telefon służbowy
Nazwisko i imię Komórka organizacyjna Adres Telefon służbowy
Andruszkiewicz Aleksandra
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 184
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 389
Bartel Sławomir
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 8
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 545
Basiński Tomasz
Główny Specjalista
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 822
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 527
Jankowska Jadwiga
Inspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 307 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 4482 193
Bedrunka Karina
Dyrektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 313
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 201
Bielak Agnieszka
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 233
Bobiarska-Gęglawy Anna
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 215
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 807
Boczar Jan
Z-ca Dyrektora
Departament Finansów
pokój: 206
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 602
Bogucki Mariusz
Dyrektor
Departament Cyfryzacji
pokój: A
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 360
Borkowska Sylwia
Kierownik
Departament Finansów
pokój: 106
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 618
Byrdak Maja
Z-ca Dyrektora
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 303
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 835
Cedro Damian
Dyrektor
Biuro Sejmiku
pokój: 517
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 558
Chanowska Alicja
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 105
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 479
Chełpa Magdalena
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 256
Czukiewska Agata
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 108
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 619
Czyżewska Anna
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 251
Dobrzański Ryszard
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 110
45-082 Opole, Piastowska 14
Domańska-Zabawczuk Michalina
Dyrektor - Audytor wewnętrzny
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 904
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 531
Dorosz-Sobka Alina
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 6
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 346
Dratwa Ryszard
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.210
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 406
Dressler Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 353
Dudek Wojciech
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 506
Dębska Anna
Starszy Inspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.1
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 328
Elceser Monika
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.202
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 357
Fedorczuk Aleksander
Główny Specjalista
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 902
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 532
Fedynyszyn Grzegorz
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 11
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 208
Figiel Mateusz
Z-ca Dyrektora
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 6A
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 341
Gola Małgorzata
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 253
Gruszka-Knapiak Bogusława
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.206
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 404
Grzęda Krzysztof
Z-ca Dyrektora
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 203
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 836
Głogiewicz Maria
Główny Specjalista
Departament Sportu i Turystyki
pokój: IV piętro
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 326
Górny Jacek
Geodeta Województwa - Kierownik Referatu
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 201
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 354
Górski Janusz
Główny Specjalista
Departament Skarbu Województwa
pokój: 100 ( I piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 196
Hamadyk Iwona
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 254
Jankowski Damian
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 110
45-082 Opole, Piastowska 14
Jaroszczuk Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 212
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 801
Jaworska Joanna
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483221
Joniak Dariusz
Główny Specjalista
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 206
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 833
Kanius Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.212
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 444
Karwacki Sebastian
Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 410
Harus Joanna
Z-ca Dyrektora
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 45
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 250
Kisielewska Joanna
Główny Specjalista
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 207
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 830
Kiwka Adam
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 6
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 629
Klimek Joanna
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 204
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 845
Klimkiewicz Joanna
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 113
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 822
Kluba Elżbieta
Inspektor
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 206
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 832
Knosala Roman
Główny Specjalista
Pełnomocnik Zarządu Województwa Opolskiego ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień
pokój: 815
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 10
Kowalczyk Adam
Z-ca Dyrektora
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 1.3.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 152
Kowolik Joanna
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 312
Kozakiewicz Violetta
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: sala nr 2
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 331
Koziołek Krzysztof
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 308
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 595
Kozok Mariusz
Inspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 100 ( I piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 194
Wojtowska Anna
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 4
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 637
Kryniewski Wiesław
Główny Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 302
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 100
Kubicius Iwona
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 316
Kulbacka Ewa
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 108
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 596
Kuraś Katarzyna
Kierownik
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 402.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 110
Kurdej-Michniewicz Anna
Z-ca Dyrektora
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 191
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 580
Kułakowski Adam
Z-ca Dyrektora - Audytor wewnętrzny
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 901
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 503
Lewanda Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 239
Lisik Iwona
Audytor wewnętrzny
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 913
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 534
Lukowska Marzena
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 307
45-082 Opole, Piastowska 14
Podobińska Izabela
Główny Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 212
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 845
Mielec Anna
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 307 Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 633
Mazur Sylwia
Główny Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 819
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 17
Małek Łukasz
Rzemieślnik Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 434
Małkowiak Iwona
Inspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.2
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 332
Mehlich Michał
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 312
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 811
Merkel Wojciech
Pełn.ds.ochr.inf.niejawnych
Biuro Bezpieczeństwa
pokój: Piastowska 12 - pokój 204
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 450
Michałowski Maciej
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 138
Midura Tomasz
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 174
Mikołajczak Barbara
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 102 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 375
Mikołajewicz Krzysztof
Kierownik
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 106
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 319
Miszkurek Aneta
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 7
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 222
Mróz-Gryc Anna
Podinspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.1
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 321
Mzyk Helena
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 150
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 331
Najman-Błaut Aneta
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 104
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 397
Niewdana Dorota
Sekretarka
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 314
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 201
Nowosielecki Radosław
Główny Specjalista
Biuro Sejmiku
pokój: 28
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 556
Odoj-Klamut Joanna
Główny Specjalista
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.6
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 336
Okupniak Agnieszka
Dyrektor
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 5A
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 44 29 340
Olender Danuta
Z-ca Dyrektora
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 310
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 240
Ostowska Jolanta
Kierownik
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 350
Ostrowski Bartosz
Z-ca Dyrektora
Departament Sportu i Turystyki
pokój: IV piętro
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 324
Oszytko Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 109 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 370
Palimąka Daniel
Z-ca Dyrektora
Gabinet Marszałka
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 554
Pieszczeminko Dominika
Kierownik
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 355
Halicka Anna
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 201
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 827
Pomianowska Barbara
Dyrektor
Departament Finansów
pokój: 205
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 600
Puszcz Marcin
Dyrektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 190
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 400
Rogowska Bożena
Dyrektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 205 ( II pietro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 190
Romanowska Barbara
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 102
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 228
Rospond-Bednarska Danuta
Kierownik
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 101/3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 176
Ruszczewska Violetta
Kierownik - rzecznik prasowy
Gabinet Marszałka
pokój: 1
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 890
Ruszczewski Jacek
Główny Specjalista
Pełnomocnik Zarządu Województwa Opolskiego ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień
pokój: 815
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 09
Bodzioch Anna
Starszy Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 401.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 109
Kozina Adela
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.202
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 468
Skórzewska Iwona
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.210
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 535
Stefan Mariusz
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 110
45-082 Opole, Piastowska 14
Stefaniak Zdzisław
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 139
Stępczyńska Joanna
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 103
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 355
Osiecka-Sułek Justyna
Kierownik
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 403.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 108
Szczęsny Ewa
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 12
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 202
Szumańska Agata
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 101
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 217
Szwaiger Joanna
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 204
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 840
Szweiger Jolanta
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 108
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 619
Tabor Jacek
Kierownik
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 101/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 304
Tańczak-Bąk Maria
Główny Specjalista
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 325
Trela Agnieszka
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 108
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 318
Trumpus Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 115
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 213
Turcza Kamila
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 103
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 226
Widera Remigiusz
Dyrektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 3.2.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 141
Wieliczko Jolanta
Sekretarka
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 827
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 00
Wierzba Agnieszka
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 315
Wieszala Aneta
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 3
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 280
Wilczyńska Joanna
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 306 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 516
Wilk Joanna
Z-ca Dyrektora
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 4.4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 337
Wolna Jadwiga
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 303
Wroniecki Maciej
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 357
Wrzeszcz Magdalena
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: III piętro
48-300 Nysa, Słowiańska 19 77 4489 963
Wujec Marta
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 204
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 840
Zadka Waldemar
Dyrektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 201
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 157
Zawada Marian
Kierownik
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 822
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 525
Zirnik Krystyna
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 306 - Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 381
Zulska Katarzyna
Kierownik
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 8
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 145
Zwardoń Marta
Inspektor
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 207
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 831
Kula Katarzyna
Główny Specjalista
Biuro Sejmiku
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 553
Łodzińska Małgorzata
Starszy Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 225
Żak Renata
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 416
Żyła Maciej
Główny Specjalista
Departament Cyfryzacji
pokój: 3 box 2
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 363
Kwolik Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Cyfryzacji
pokój: B
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 361
Światły Ewa
Główny Specjalista
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 322
Mościchowski Przemysław
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 150
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 333
Wójcik Małgorzata
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 314
Wójcik Anna
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 104
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 397
Greb Agnieszka
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 102
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 229
Mazur Przemysław
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: brak danych
brak Ołomuniec, Brak
Jóśko Piotr
Z-ca Dyrektora
Departament Cyfryzacji
pokój: D
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 366
Sługocki Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Cyfryzacji
pokój: B
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 419
Stefan Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Cyfryzacji
pokój: 3 box 2
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 365
Kociuga Dorota
Kierownik
Departament Finansów
pokój: 5
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 604
Olkuśnik Radosław
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 114
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 815
Kloc Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 101
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 216
Aleksandrowicz Maciej
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 404
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 116
Lipin Dorota
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 209
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 261
Ostrowska Alicja
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 103
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 254
Salera Iwona
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 214
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 830
Setla Alicja
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 105 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 372
Sorokowska Renata
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 207
Kwolik Zuzanna
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 462
Lipińska Aneta
Starszy Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 183
Świerczyńska Aleksandra
Rzecznik Funduszy Europejskich
Rzecznik Funduszy Europejskich
pokój: 4
45-075 Opole, Krakowska 38
Wójcik Justyna
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 816
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 513
Kwoczała Roman
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek sala nr 2
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 622
Łuczywo Barbara
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 111
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 812
Głąb Arkadiusz
Starszy Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 403
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 124
Lasek Katarzyna
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 206
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 841
Cmok-Gawrońska Katarzyna
Starszy Inspektor
Departament Finansów
pokój: 8
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 545
Przygoda Tomasz
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 403
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 123
Sokołowska Jagoda
Kierownik
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 205
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 185
Kubalańca Zbigniew
Wicemarszałek Województwa Opolskiego
Marszałek Województwa
pokój: 180
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 526
Kotowska Małgorzata
Starszy Inspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 203 ( II piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 192
Janas Andrzej
Główny Specjalista
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 822
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 526
Pietruszka Marek
Starszy Specjalista
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 9
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 245
Piłat Joanna
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 202
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 234
Sobera Justyna
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 203
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 270
Zaczyk Kamila
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 207
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 837
Chudalla Jolanta
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 212
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 801
Kiecoń Teresa
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 4a
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 541 68 24
Ślusarz Agnieszka
Z-ca Dyrektora
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 302
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 230
Górowski Sławomir
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 210
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 262
Arcisz Anna
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 208
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 260
Winsze Krystyna
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 206
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 839
Lichota Katarzyna
Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 136
Zarwańska Katarzyna
Starszy Inspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 332
Juszczyszyn-Pieczonka Małgorzata
Z-ca Dyrektora
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 105 B
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 352
Suszek Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 24
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 244
Mastalerz Joanna
Kierownik
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 228
Grzejdziak Agnieszka
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 305 - Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 382
Góreczny Grzegorz
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.309, Hallera 9
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 598
Kwaśniak Piotr
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.108
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 391
Chochliński Dobrosław
Starszy Inspektor
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 902
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 532
Preuhs Halina
Starszy Specjalista
Departament Finansów
pokój: 107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 608
Stahlberger Aldona
Starszy Inspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 819
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 19
Moskal-Kochman Marta
Inspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 331
Kandzior Joanna
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 103
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 232
STEMPNIEWICZ TOMASZ
Audytor wewnętrzny
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 913
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 535
Szukalska-Piekarz Mariola
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: brak danych
45-075 Opole, Krakowska 38 5493831
Rychlicka Anna
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 103
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 128
Słomska Agnieszka
Kierownik
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 353
Piotrowska Marta
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 111
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 812
Piszczatowska Iwona
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 495
Boryczko Anna
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 203
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 233
Dużyński Cezary
Rzemieślnik Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 398
Kasperkiewicz Małgorzata
Starszy Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 238
Niedźwiedź Wioletta
Sekretarka
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 903
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 530
Grabowska Hanna
Główny Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 818
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 15
Kaczmarek Aleksandra
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 220
Natońska Paulina
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 208
Gumulińska Danuta
Starszy Inspektor
Departament Finansów
pokój: 303
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 471
Chociejowska Beata
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 302 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 400
Brząkała Ewa
Podinspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 4.2.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 151
Pęcak-Zacharko Małgorzata
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 213
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 806
Rapacz Anna
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 113
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 813
Kleszno-Wróbel Aldona
Inspektor
Departament Cyfryzacji
pokój: C
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 358
Janka Grzegorz
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 203
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 225
Wolny Anna
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 102
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 350
Rzadkowska Dominika
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493504
Pawlik Elżbieta
Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 135
Wójcik Janusz
Główny Specjalista
Gabinet Marszałka
pokój: 135
45-088 Opole, Ostrówek 5-7 77 5416 325
Mikołajczyk Elżbieta
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 348
Skolarus Anna
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 113
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 818
Butyńska Barbara
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 13
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 247
Balcarczyk Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 817
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 23
Michniewicz Maja
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17
Żmuda Małgorzata
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 209
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 267
Kościółek Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 205
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 846
Wójcik Elżbieta
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 206
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 839
Gil Łukasz
Starszy Inspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 202 ( I piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 191
Wójcik Katarzyna
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 9
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 210
Sieńska Katarzyna
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 405
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 104
Zbroński Przemysław
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 236
Peluch Małgorzata
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 213
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 806
Kowalczyk-Ciomek Małgorzata
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 402.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 111
Piziak Karina
Starszy Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 205/1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 188
Murzicz Sandra
Inspektor
Biuro Sejmiku
pokój: 29
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 529
Słodkowska Agnieszka
Sekretarka
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 43
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 250
Walentynowicz Anna
Starszy Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 2.2.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 155
Skrzyński Janusz
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 223
MŁYNARCZYK AGNIESZKA
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.203
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 401
Tkocz Arkadiusz
Z-ca Dyrektora
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 270
Stępka Ewa
Starszy Specjalista
Biuro Sejmiku
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 550
Jędrzejewska Anna
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 9
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 209
Scześniok Piotr
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 23
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 269
Kunstler Magdalena
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 215
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 808
Frydel Beata
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 405
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 115
Jóźków Sylwia
Audytor wewnętrzny
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 913
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 535
Kaczmarek Mateusz
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 305
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 824
Pałac Elżbieta
Starszy Inspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 204 ( II piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 877
Samecka Anna
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 221
Grzybek Barbara
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 211
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 263
Michułka Piotr
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 237
Janikowski Radosław
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 214
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 830
Morawa Elżbieta
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 204
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 845
Fedczuk Janusz
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.212
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 396
Pikuła Ewelina
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 12
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 252
Chomentowska Ewa
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 218
Relidzyńska-Bożentka Dorota
Inspektor
Departament Cyfryzacji
pokój: D
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 502
Koral-Jacek Marzena
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: brak danych
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 345
Waga Kazimierz
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 217
Relidzyńska Anna
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 109
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 855
Biliński Roman
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 223
Kobiela Piotr
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21a
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 231
Sokołowski Wieńczysław
Główny Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 1.1.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 149
Kulpok Agnieszka
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 212
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 801
Rosińska Magdalena
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 304
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 825
Wróbel Marta
Starszy Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 111 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 374
Bedka Krzysztof
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 10
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 259
Kondracka-Rak Karolina
Starszy Specjalista
Gabinet Marszałka
pokój: 1
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 892
Gabryelska Barbara
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 24
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 351
Morawiec Joanna
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 108
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 218
Rutkowska-Śliwka Dagna
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 252
Urbaniak Adriana
Kierownik
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 825
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 21
Ślimak Artur
Inspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 102 (I piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 197
Dudek Kamila
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 301
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 609
Żurek Anna
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 I piętro pok.102
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 431
Kąpała Małgorzata
Z-ca Dyrektora
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 304
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 854
Dobrzańska Anna
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 218
Jodko Monika
Główny Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 136
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 842
Mańczyk Halina
Starszy Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 313
Sałajczyk Kamila
Starszy Inspektor
Biuro Kontroli i Audytu
pokój: 822
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 526
Zaranek Marta
Sekretarka
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 201
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 158
Pawlik Sandra
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 170
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 510
Szwarcbach Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Cyfryzacji
pokój: 3 box 3
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 418
Nakiela-Wołek Elżbieta
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 23
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 210
Wyrąbek Iwona
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 210
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 262
Gałka Stanisław
Z-ca Dyrektora
Departament Skarbu Województwa
pokój: 101 (I piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 879
Wajzer-Mietła Beata
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 234
Konopka Antoni
Członek Zarządu Województwa Opolskiego
Marszałek Województwa
pokój: 171
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 523
FILIKS-TUREK ANNA
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 5
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 250
Wawrzyniak Radosław
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 211
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 264
Zarzycka-Poproch Joanna
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 354
Lachnik Dorota
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 352
Duda Zbigniew
Inspektor
Biuro Bezpieczeństwa
pokój: Piastowska 12 - pokój 204
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 450
Kamińska Barbara
Dyrektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 210
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 846
SIENIAWSKA-SŁOŃSKA AGNIESZKA
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 110
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 215
BLAJDA ANNA
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 110
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 231
SYSKA GRZEGORZ
Inspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 809
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 04
NOWAK LUIZA
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 235
MENDEL KAMIL
Starszy Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 811
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 05
STOLARCZYK AGNIESZKA
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 109
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 246
Wurst Kornelia
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 262
Roman Beata
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 108
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 248
Nadolski Paweł
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 115
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 255
Teichmann Paweł
Kierownik
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 38
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 227
NOWOBILSKA ANETA
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 202
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 227
Stasz Joanna
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 107
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 367
Grygierczyk Maria
Główny Specjalista
Gabinet Marszałka
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 325
Zięcina Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 103
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 351
Kolejewska-Rożek Małgorzata
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 103 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 508
Gienieczko Natalia
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 24
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483258
Wieszołek Marcin
Główny Specjalista
Departament Skarbu Województwa
pokój: 204 ( II piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 878
Wojtowicz Edyta
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 4A
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 343
Lisowska Kamila
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 208
KAMIŃSKA MONIKA
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.203
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 415
Lisowska-Nowak Joanna
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 6
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 346
Socha-Macina Renata
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 180
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 526
Przybyła Klaudia
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 169
Kluska Natalia
Sekretarka
Departament Finansów
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 600
Hołota Agnieszka
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 257
Szarkowski Rafał
Starszy Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 249
Słaboń Magdalena
Starszy Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 202
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 175
Okos Karolina
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok. 202
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 480
Józwenko Łukasz
Inspektor
Gabinet Marszałka
pokój: 2
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 898
Orpel Danuta
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 275
Duda Wioleta
Podinspektor
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 207
45-082 Opole, Piastowska 17 77 44 67 834
Jedlikowska-Pisarczyk Anna
Sekretarka
Departament Cyfryzacji
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 364
Wójcik Ewelina
Starszy Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 111 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 373
Sławenta Iwona
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 242
Huncia Żaneta
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 180
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 524
Nowicka Karolina
Sekretarka
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 301
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 200
Ludwig Aneta
Starszy Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 202
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 171
Rzońca Barbara
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 114
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 820
Odoj Karolina
Inspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: brak danych
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 331
Parobij Dorota
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 12
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 275
Kuglarz Arkadiusz
Dyrektor
Gabinet Marszałka
pokój: 4
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 870
Pijarowska Agnieszka
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 7
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 279
Dobrzańska Monika
Podinspektor
Departament Finansów
pokój: 303
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5116 304
Dąbrowski Bartosz
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 5
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 277
Skotnicki Paweł
Główny Programista Aplikacji
Departament Cyfryzacji
pokój: 3 box 1
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 624
Warzycha Marta
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 307 (Piastowska 12)
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 525
Kuźnik Anna
Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 187
Galla Patrycja
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 11
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 207
Buła Andrzej
Marszałek Województwa Opolskiego
Marszałek Województwa
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Borecka Marzena
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: brak danych
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 54 93 501
Ciupińska Arleta
Starszy archiwista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Głogowska 37
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 407
Duda Mirosław
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Konopacka Agnieszka
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 162
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 311
Halicki Przemysław
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 305
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 824
Linkiewicz Beata
Starszy Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 137
Przyborowicz Jolanta
Podinspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 201
Chomyn Piotr
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: III piętro
48-300 Nysa, Słowiańska 19 77 4482 586
Janisz Maciej
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: Parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 506
Janocha Joanna
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 108, I piętro
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 257
Jurkun Katarzyna
Starszy Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 261
Sadło Tomasz
Inspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 202
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 54 93 509
Janus Agnieszka
Inspektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 211
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 843
Kinas Katarzyna
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 15
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 220
Wójcik Paweł
Podinspektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 209
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 847
Faroń Marcin
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 14
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 247
Olszewska Justyna
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493501
Grządkowska Katarzyna
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 4
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 821
Światły Anna
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 11
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 207
Markowicz Florentyna
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 240
Wójcik Iwona
Starszy Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 3.1.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 167
Swoboda Bartosz
Starszy Specjalista
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 334
Brach Justyna
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 205
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 838
Orpel Bartłomiej
Inspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 308 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 4482 460
Bidzińska Iwona
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 103 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 569
Smoliński Marek
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Bondarewicz Ilona
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 115
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 212
Michlik Krzysztof
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 12
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 204
Kosik Przemysław
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 5
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 219
Kłonowski Witold
Konserwator
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 398
Starowicz Adrian
Starszy Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 144
Janicka Agnieszka
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 213
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 805
Ogłaza Szymon
Członek Zarządu Województwa Opolskiego
Marszałek Województwa
pokój: 170
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 521
Małolepsza Halina
Robotnik gospodarczy
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek Obsługa spotkań
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 434
Stokłosa Sylwia
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 304
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 825
Korzeniowska Agata
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 170
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 521
Kruk Alicja
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 403
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 107
Polak Paweł
Z-ca Dyrektora
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 828
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 502
Damboń-Kandziora Izabela
Dyrektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 827
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 501
Starzec Nikola
Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 204
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 177
Berestecka Katarzyna
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 105
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 253
Langner Monika
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 202
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 227
Wojtuś-Bara Agata
Sekretarka
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 105
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 310
Mrówka Joanna
Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 112
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 818
Skawińska Aneta
Sekretarka
Biuro Bezpieczeństwa
pokój: 204
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 450
Szczęsny Jarosław
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 359
Dzierżan Kamila
Sekretarka
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 5416800
Modrzejewski Paweł
Podinspektor
Departament Finansów
pokój: 04
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 461
Kościelna-Guzial Marta
Starszy Specjalista
Departament Finansów
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 433
Dwojak Katarzyna
Podinspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 203
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 tel. 77 54 93 876
Pabijan-Kowalska Judyta
Starszy Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 8
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 284
Zapała Aleksandra
Podinspektor
Departament Skarbu Województwa
pokój: 102 (I piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 198
Glinkowska Joanna
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 24
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 239
Kasztelan Przemysław
Sekretarka
Biuro Sejmiku
pokój: 28
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 555
Wrona Piotr
Główny Specjalista
Gabinet Marszałka
pokój: 2
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 898
Superczyńska Karolina
Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 126
Mazurkiewicz Marta
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: Parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 506
Kuźmin Monika
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 172
Rosa Patryk
Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 22
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82180
Wróbel Marta
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 24
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 358
Wąsik Katarzyna
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 171
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 523
Szałaj Przemysław
Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 114
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 819
Wardawy Jagoda
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 245
Teodorowicz Agnieszka
Podinspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 204
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 178
Sałatyńska Barbara
Sekretarka
Departament Skarbu Województwa
pokój: 200
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 190
Oszańca Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 104.3
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 182
Grzyb Piotr
Główny Specjalista
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 5.1
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 5416807
Kulesza-Gałka Wita
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 103 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 412
Pieroń Krzysztof
Główny Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 301.4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 103
Orłowski Wojciech
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 356
Goniowska Krystyna
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483246
Wołek Joanna
Kierownik
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 826
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 20
Lakwa Agnieszka
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek sala nr 3
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 514
Kochan Helena
Główny Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 402.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 184
Hutna Dagmara
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Hallera
45-867 Opole, Hallera 9 77 5416 514
Chyra Bartosz
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 22
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 275
Orłowska-Mamzer Małgorzata
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 104 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 343
Królikowska-Świątek Iwona
Kierownik
Departament Skarbu Województwa
pokój: 201 ( II piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 195
Godlewska Ewelina
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 213
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 805
Wlazło Elżbieta
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 110
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 214
Kordzińska-Żaba Marta
Podinspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 327
Karbowicz Piotr
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 10
45-075 Opole, Krakowska 38 775416259
Kierońska-Ignaciuk Magdalena
Inspektor
Departament Cyfryzacji
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 359
Pośpiech Joanna
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 203
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 270
Skowronek Justyna
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 219
Donath-Kasiura Zuzanna
Wicemarszałek Województwa Opolskiego
Marszałek Województwa
pokój: Ostrówek 2-3
45-082 Opole, Piastowska 14 775416524
Macukiewicz Karolina
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 35.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 252
Jurek Monika
Dyrektor
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 205
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 839
Gwiżdż Olaf
Starszy Specjalista
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 204
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 181
Bednarska Anna
Podinspektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 17 77 44 67 849
Gajda Tobiasz
Starszy Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 209
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 848
Gołąb Andrzej
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-088 Opole, Ostrówek 5-7
Budzan Aneta
Sekretarka
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 43
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 241
Zaleski Arkadiusz
Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 23
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 206
Lipka Anna
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 22
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 274
Kąciak Magdalena
Inspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 339
Piskorski Jarosław
Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 203
Pańczyk Sabina
Starszy Specjalista
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 4.5
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 339
Tromsa Ilona
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 521
Dziuk Agata
Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 206
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 841
Zbiegieni Marcin
Inspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 4.4
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 323
Marsolek Erwin
Główny Specjalista
Departament Skarbu Województwa
pokój: 100 ( I piętro)
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 4482 199
Błyszcz Ewelina
Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 349
Wilkoszewska Karolina
Podinspektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 211
45-082 Opole, Piastowska 17 77 44 67 843
Pelc-Czajkowska Anna
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 107 - Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 367
Kala Aleksandra
Sekretarka
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 140
Olszowska Kinga
Pomoc administracyjna
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 259
Zając Daria
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 304
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 825
Sobieszek Magda
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 276
Jasiewicz Alicja
Starszy Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: brak danych
45-057 Opole, Ozimska 19
Tylczyńska Dominika
Podinspektor
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17
Jarmuziewicz Tadeusz
Główny Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 118
Barcz Olaf
Podinspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 303
Szymkowicz Paweł
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 816
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 511
Ostaszewska Mariola
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 106
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 245
Łacny Marta
Sekretarka
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.302
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 541
Nowak Kamil
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 108
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 276
Krystosek Tomasz
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 103.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 129
Kowzan Adam
Inspektor
Departament Finansów
pokój: Piastowska 13,p.305
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 432
Bednarz-Białowąs Marta
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 211
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416263
Padamczyk Hanna
Podinspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 200
Draguć Jarosław
Sekretarka
Gabinet Marszałka
pokój: 2
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 891
Kubica Beata
Główny Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 824
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 16
Biedroń Dajana
Podinspektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: 3.7
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 331
Zapała Wiktoria
Specjalista
Departament Finansów
pokój: 306 - Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 775416381
Grabowska Anna
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 13 pok.307
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 582
Wiesiołek Anna
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: brak danych
45-075 Opole, Krakowska 38
Maćków Maciej
Zaopatrzeniowiec
Departament Cyfryzacji
pokój: B
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 377
Wieja Rafał
Programista Aplikacji
Departament Cyfryzacji
pokój: 3 box 1
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 320
Szarzyńska Barbara
Inspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 5.1
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 5416806
Szynol Jarosław
Inspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 3
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 320
Morka Monika
Podinspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 818
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 14
Dziedzic Anna
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 214
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 831
Tańczuk Tomasz
Programista Aplikacji
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 103
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 160
Jarząb Florian
Pomoc administracyjna
Gabinet Marszałka
pokój: 4A
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 843
Hebda Przemysław
Podinspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: brak danych
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew. 356
Marcak Tomasz
Inspektor
Departament Cyfryzacji
pokój: B
45-082 Opole, Piastowska 14 +48 77 5416 377
Wojciechowska Patrycja
Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 103.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 165
Oborska Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II p. pok.202
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 409
Zwarycz Aleksandra
Z-ca Dyrektora
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 209
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 841
Wytrykusz Paweł
Informatyk
Departament Cyfryzacji
pokój: B
45-088 Opole, Ostrówek 5-7 77 5416 362
Słotwińska Anna
Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 104.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 173
Seremak-Marko Joanna
Specjalista
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 206
45-082 Opole, Piastowska 17 77 44 67 832
Tatar Ewa
Starszy Specjalista
Departament Skarbu Województwa
pokój: III piętro
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493870
Kotyla Urszula
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 242
Dzido Joanna
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 54 16 848
Szczygieł Anna
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 108
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 16 256
Krysiak Tomasz
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 107
45-075 Opole, Krakowska 38 243
Vogt Amanda
Młodszy Referent
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 207
Jaschkowitz Jacqueline
Podinspektor
Biuro Sejmiku
pokój: 29
45-082 Opole, Piastowska 14 77 54 16 546
Kubiak Tomasz
Podinspektor
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 3
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 44 29 344
Szydło-Łacny Anna
Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 402.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482130
Hulbój Sylwia
Starszy Specjalista
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: brak danych
45-057 Opole, Ozimska 19
Olszowska Paulina
Pomoc administracyjna
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 0774483259
Delekta Wiktoria
Młodszy Referent
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482104
Zybert Justyna
Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36/2
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 217
Krzak-Dąbrowska Beata
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 401.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 260
Sławińska Bogusława
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 209
45-075 Opole, Krakowska 38 77 54 93 842
Mazurkiewicz-Biczuk Robert
Główny Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: pok.104.1
45-867 Opole, Hallera 9 774482164
Piekarz Joanna
Radca Prawny
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.309
45-082 Opole, Piastowska 14 77-5416613
Brzozowski Adam
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 211
45-075 Opole, Krakowska 38 264
Herud Zuzanna
Główny Specjalista
Pełnomocnik Zarządu Województwa Opolskiego ds. Wielokulturowości
pokój: 202
45-082 Opole, Piastowska 17 774467838
Panek Alicja
Sekretarka
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 5
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 44 29 340
Oleksiak Anna
Podinspektor
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 207
45-082 Opole, Piastowska 17 774467835
Sordoń-Bochenek Dorota
Główny Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 17 77 44 67 849
Witczyk Karolina
Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 203
45-075 Opole, Krakowska 38 77 45 16 233
Michala Aneta
Młodszy Referent
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 403
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482107
Kołodziejczyk Iwona
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 212 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 775416631
Magosz Jan
Rzemieślnik Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Oszańca Marcin
Dyrektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 47
45-867 Opole, Hallera 9 077 44 83 204
Michalak Kordian
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 1
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416237
Grabińska Agnieszka
Podinspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 202
45-867 Opole, Hallera 9 200
Rojewski Maciej
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 108
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483229
Król Aleksandra
Sekretarka
Biuro Sejmiku
pokój: 26
45-082 Opole, Piastowska 14 775416 551
Stęporowski Roman
Dyrektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: 5.6
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 5416805
Kopczyńska Ilona
Podinspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 202
45-867 Opole, Hallera 9 175
Gala Roksana
Podinspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 103
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4412 765 wew.357
Joniec Elżbieta
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 36
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 133
Błędkowska Katarzyna
Inspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 808
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 508
Kindler Agata
Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 103 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 5416412
Obodzińska Katarzyna
Podinspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 817
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 529
Popińska Kamila
Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 83 263
Lepich Rafał
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 106
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416236
Jacheć Rafał
Podinspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 210 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416662
Supińska Małgorzata
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.4
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482280
Salbert Małgorzata
Sekretarka
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 105
45-867 Opole, Hallera 9 774429310
Niedzielska Anna
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 44 82 106
Jankowska Agnieszka
Pomoc administracyjna
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 401.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 159
Bobra Agnieszka
Podinspektor
Departament Finansów
pokój: 301
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 607
Wedler Patrycja
Podinspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 811
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 506
Okoń Monika
Podinspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 819
45-057 Opole, Ozimska 19 77 44 45 518
Przychocka Aneta
Sekretarka
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: Sekretariat
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429330
Uszko Patrycja
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 243
Dresler Joanna
Inspektor
Departament Finansów
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Szoprun Justyna
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 112
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 816
Błaszczyk-Leśniak Małgorzata
Starszy Inspektor
Departament Polityki Regionalnej i Przestrzennej
pokój: 206/1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 135
Sękowska Iwona
Główny Specjalista
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu
pokój: 4
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 4429 342
Falkowska-Bauch Anna
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 4
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 605
Grabelus Manfred
Dyrektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 105A
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 311
Gumienna Karolina
Starszy Inspektor
Departament Zdrowia i Polityki Społecznej
pokój: 817
45-057 Opole, Ozimska 19 77 444 55 22
Głąb Brygida
Kierownik
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 116
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 211
Puszcz Magdalena
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 104
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 281
Marek Iwona
Główny Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 166
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 586
Mazur Stanisław
Skarbnik Województwa Opolskiego
Skarbnik Województwa
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 540
Kraus Katarzyna
Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 1.1.
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 150
Pasławska Elżbieta
Podinspektor
Departament Sportu i Turystyki
pokój: IV piętro
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 326
Piechówka Katarzyna
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 186
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 312
Kajda Katarzyna
Główny Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 208
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 268
Rosińska Sylwia
Kierownik
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 106
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 313
Łebzuch Przemysław
Główny Specjalista
Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji
pokój: brak danych
D-55116 Mainz, Große Bleiche 60-62 +49 6131 3295 737
Gąsiorowska Amelia
Starszy Specjalista
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: 212
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 844
Kwiecień Ewa
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 304
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 825
Magosz Ewa
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 106
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 278
Hein Jolanta
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 233
Normantowicz Anna
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 105
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 479
Deręg Wiesława
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 21
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 216
Grabelus Beata
Kierownik
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 23
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 281
Dybała-Walecko Joanna
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 9
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 209
Partyka Jacek
Z-ca Dyrektora
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 23
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 241
Kamińska Agnieszka
Dyrektor
Departament Kultury i Dziedzictwa Regionalnego
pokój: III piętro
45-053 Opole, Żeromskiego 3 77 4429 330
Honcza Manfred
Kierowca
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14
Augustyniak Grzegorz
Główny Specjalista
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 23
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 269
Karawan Marek
Starszy Specjalista
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 415
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 156
Wojtkiewicz Anna
Inspektor
Departament Finansów
pokój: 104
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 605
Wilisowska Justyna
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 202
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 234
Kampa Anna
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 25
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 317
Raczyński Adam
Sekretarka
Biuro Sejmiku
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 546
Gadzicka Natalia
Starszy Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: parter
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 506
KWASIK JOANNA
Inspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 109
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 246
Tomczak Mateusz
Sekretarka
Gabinet Marszałka
pokój: 2
45-083 Opole, Barlickiego 17 77 5416 898
Stodoła Magdalena
Sekretarz Województwa
Marszałek Województwa
pokój: 168
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 541
Sprung Katarzyna
Robotnik gospodarczy
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 309
Nowak Artur
Główny Specjalista
Departament Skarbu Województwa
pokój: 305
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 394
Polak Przemysław
Starszy Specjalista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 II piętro pok.208
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 515
Bilski Zbigniew
Podinspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 154
Młodzińska Agnieszka
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 111
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5493 814
Letki Agata
Główny Specjalista
Departament Finansów
pokój: 108 - Piastowska 13
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 433
Niemczyk Iwona
Podinspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 2.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 147
Sekita Joanna
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 77 4429 356
Felusiak Marta
Starszy Specjalista
Departament Ochrony Środowiska
pokój: brak danych
45-078 Opole, Leona Powolnego 8 77 5493 873
Lasa Małgorzata
Sekretarka
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 43
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 250
Wiśniewska Oliwia
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 39.1
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 222
Labisz Monika
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 9
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 210
Tas Radosław
Podinspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 146
Stelmach Kornelia
Pomoc administracyjna
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Piastowska 12 pok.105
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 327
Łuczak Elżbieta
Inspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 402.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 112
Mąka Klaudiusz
Podinspektor
Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
pokój: 405
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 134
Borecka Magdalena
Podinspektor
Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego
pokój: brak danych
45-082 Opole, Piastowska 17 77 4467 848
Gromotka Maja
Kancelista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Ostrówek (była szatnia)
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416332
Lewicka Aleksandra
Inspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 3
45-867 Opole, Hallera 9 77 4483 232
Foltyn Tomasz
Archiwista
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: Głogowska 37
45-082 Opole, Piastowska 14
Rzany-Skierska Andrea
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 22
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482168
Kosidło Daria
Inspektor
Departament Infrastruktury i Gospodarki
pokój: 401.2
45-867 Opole, Hallera 9 77 4482 114
Ryfiński Andrzej
Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 1
45-075 Opole, Krakowska 38 77 5416 237
Florianowicz Marek
Główny Specjalista
Biuro Bezpieczeństwa
pokój: 204
45-082 Opole, Piastowska 14 77 5416 450
Błaszczak-Lipińska Aleksandra
Sekretarka
Departament Edukacji i Rynku Pracy
pokój: 204
45-082 Opole, Piastowska 17 77 44 67 837
Drynda Olga
Podinspektor
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 105
45-075 Opole, Krakowska 38 775416244
Kaliszczak Iwona
Specjalista
Departament Funduszy Europejskich
pokój: 7
45-075 Opole, Krakowska 38 775416288
Listowski Grzegorz
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: 5
45-867 Opole, Hallera 9 774429356
Klekot-Paraszczak Daria
Inspektor
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: 103 Piastowska 12
45-082 Opole, Piastowska 14 5416342
Narkun Katarzyna
Referent
Departament Organizacyjno - Administracyjny
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9
Korecki Marcin
Podinspektor
Departament Ochrony Środowiska
pokój: brak danych
45-867 Opole, Hallera 9

Nasze serwisy