Regionalne Święto Edukacji  –  laureaci nagród i stypendiów Marszałka Województwa Opolskiego  2018

Zarząd Województwa Opolskiego przyznał doroczne Nagrody i Stypendia Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie edukacji.

Nagrody zostaną wręczone podczas Regionalnego Święta Edukacji, które odbędzie się 19 października 2018 r. o godz. 11.00 w sali widowiskowej Studenckiego Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego w Opolu przy ul. Katowickiej 95.

Nagrodę Professor Opoliensis za najważniejszą pracę naukową otrzymuje dr Alina Dittman.

Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechnienia i rozwoju edukacji otrzymują:

  1. Pani dr Bogumiła Teresa Duber,
  2. Pani Maria Farasiewicz,
  3. Pan Bogdan Kulik,
  4. Pan dr Ireneusz Wiśniewski,
  5. Pan Tomasz Wójtowicz.

Nagrody Województwa Opolskiego za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej
i opiekuńczej oraz realizacji innych zadań statutowych dla osób zatrudnionych w jednostkach,   dla których organem prowadzącym jest Województwo Opolskie, otrzymują:

  1. Pani Sabina Wencel,
  2. Pani Justyna Jurasz,
  3. Pan Benedykt Pospiszyl,
  4. Pan Stanisław Rożniatowski.

Stypendia dla doktorantów otrzymują:

  1. Pan Adam Wołoszyn,
  2. Pani Elżbieta Teschner,
  3. Pan Rafał Gabor,
  4. Pani Justyn Koziarska.

Stypendia dla studentów otrzymują:

  1. Pan Arkadiusz Gruszka,
  2. Pani Luiza Dębska,
  3. Pani Weronika Mateuszuk,
  4. Pani Kinga Frąckowiak,
  5. Pani Karolina Kaleta.

Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego dla uczniów „Prymus Opolszczyzny” otrzymują:

  1. Anna Biliczak,
  2. Patrycja Maruska,
  3. Jan Sołtys,
  4. Filip Muszyński,
  5. Maja Szwiec,
  6. Leszek Moniakowski,
  7. Marta Muszyńska,
  8. Marta Respondek,
  9. Anna Bazydło,
  10. Julia Jurczyk,
  11. Miłosz Wiecha,
  12. Aleksandra Dziopa,
  13. Aleksandra Łukasik,
  14. Amelia Kamińska,
  15. Michał Topolski,
  16. Aleksandra Tuleja,
  17. Tomasz Witek,
  18. Sabina Ożóg,
  19. Dominika Neugebauer,
  20. Wiktoria Sordyl,
  21. Jaśmina Gaweł,
  22. Szymon Gasz,
  23. Julia Pater,
  24. Kacper Kicki,
  25. Wiktoria Świerc,
  26. Daria Warchał,
  27. Julia Barska,
  28. Karolina Lasman,
  29. Kamil Olender,
  30. Iwo Garbowski.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i zapraszamy na Regionalne Święto Edukacji!

Nasze serwisy