DZIEŃ DZIECKA, MATKI I OJCA

Już 1 czerwca Dzień Dziecka – a my postanowiliśmy połączyć ten dzień z Dniem Matki i Dniem Ojca i z tych okazji zaprosić dzieci i dorosłych do wojewódzkich instytucji kultury. Będzie wiele atrakcji!

Marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła zaprasza dzieci z rodzicami lub opiekunami do Bierkowic, teatru i filharmonii. W Muzeum Wsi Opolskiej od godziny 10.00 pokazy i warsztaty w zabytkowych obiektach, a od 13.00 atrakcją będą na pewno przejażdżki konne dla najmłodszych zorganizowane przez Ludowy Klub Jeździecki Ostroga. W Teatrze im. Jana Kochanowskiego od 11.00 rodzinna dyskoteka z atrakcjami, a także kącik z grami i zabawami dla najmłodszych.

Filharmonia Opolska zaprasza zaś na spotkanie ze sztuką, instrumentami i przyrodą oraz warsztaty ekologiczno –artystyczne dla dzieci z rodzicami. Szczegóły w załączniku.

Zapraszamy!

Imprezy zorganizowano w ramach projektu „Ochrona trzmiela i siedlisk z nim związanych oraz promowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie bioróżnorodności w województwie opolskim” współfinansowanego z RPO WO 2014 – 2020

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy