Opolskie dla Rodziny – nowa odsłona

Dziś ruszyła nowa odsłona strony internetowej programu „Opolskie dla Rodziny”, bardziej przyjaznej i intuicyjnej dla użytkownika. Warto skorzystać ze znajdującej się tam „Mapy korzyści”, czyli mapy realizowanych działań i projektów.

Szczepienia przeciw pneumokokom, rehabilitacja dla dzieci i seniorów, szkoły rodzenia czy profilaktyka nowotworowa – to niektóre z tych działań, które kierowane są do mieszkańców regionu.

Dziś realizowanych jest ponad 300 projektów w całym regionie –  niemal 1 miliard złotych już pracuje dla opolskich rodzin – powstają nowe miejsca opieki nad dziećmi i osobami starszymi, realizowane są programy zdrowotne i profilaktyczne, poprawia się opieka nad kobietami w ciąży i małymi dziećmi,  dofinansowywane są nowe miejsca pracy. Program  proponuje też korzystanie z systemu zniżek, które umożliwia posiadanie Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

„Opolskie dla Rodziny” to program wielu różnych działań, zainicjowanych przez Zarząd Województwa Opolskiego, skierowanych do mieszkańców regionu, na każdym etapie ich życia  – od tych najmłodszych aż po seniorów. A wszystkie po to, by Opolskie było dla każdego regionem coraz bardziej przyjaznym do zamieszkania, pracy, aktywności gospodarczej i realizowania własnych ambicji.

Zapraszamy na do zapoznania się z ofertą i skorzystania:  dlarodziny.opolskie.pl

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy