Zaśpiewaj i nagraj dla nas film – KONKURS DLA DZIECI

„Śpiewamy i wirusom się nie damy!”, to konkurs dla dzieci. Wystarczy zebrać grupę i pod przygotowany podkład muzyczny i tekst nagrać swoją wersję utworu

ZOBACZ FILMIK NA NASZYM KANALE

– Do udziału w konkursie szczególnie zachęcamy wychowawców i nauczycieli przedszkoli i pierwszych trzech klas szkoły podstawowej. To właśnie w ich rękach jest to, aby zachęcić dzieci do opracowania swojej wersji przygotowanego specjalnie dla nich utworu i nagrać teledysk – zachęca marszałek województwa Andrzej Buła. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy i nowych zachowań w zakresie higieny  i profilaktyki związanej z zagrożeniem pandemią Covid-19.

Ważne zasady !

Grupa musi liczyć co najmniej 5 a maksymalnie 25 osób, z jednego przedszkola, szkoły może wziąć udział dowolna liczba grup, każdy przedszkolak, uczeń może być członkiem tylko jednej grupy. Organizatorem Konkursu „Śpiewamy i wirusom się nie damy”  jest Zarząd Województwa Opolskiego, a koordynatorem jest Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego we współpracy z Departamentem Zdrowia i Polityki Społecznej UMWO.

Termin nadsyłania nagrań mija 20 października 2020 roku.

Pytania dotyczące uczestnictwa należy kierować drogą mailową na adres:  promocjacovid19@opolskie.pl.

Do pobrania:

 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy