Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2021

Spędź z nami fantastyczny weekend – 17-19 września!  To największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Cię na niej zabraknąć!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?

To wydarzenie dzięki, któremu obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków. To jednak nie wszystko! Dni otwarte to okazja do zdobycia wiedzy, a także czas świetnej zabawy! Na stronie internetowej pojawią się liczne atrakcje. Na uczestników czekają np. wirtualne spacery, webinary i warsztaty. Wiele miejsc będzie można odwiedzić stacjonarnie i skorzystać z wyjątkowych ofert. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród!

Spędź z nami weekend!

Zapraszamy wszystkich do udziału zarówno online, jak i stacjonarnie. Finał ósmej edycji akcji odbędzie się w dniach 17-19 września! Jeśli nie możesz się już doczekać, odwiedź stronę www.dniotwarte.eu i zapoznaj się z materiałami video.

Każdy znajdzie coś dla siebie wśród zaplanowanych atrakcji.

Zgłoś swój projekt!

W tym roku można zgłaszać zarówno materiały do umieszczenia na stronie internetowej, jak i wydarzenia stacjonarne. Wejdź na stronę i wypełnij odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji promocyjnej.

Wyślij swoje zgłoszenie najpóźniej do 31 sierpnia 2021 r. Wszystkie materiały video oraz wydarzenia, które zakwalifikują się do udziału w Dniach Otwartych, opublikujemy na naszej stronie.

Czekamy na Ciebie! 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy