#OpolskaFlagaŁączy

Już po raz czwarty wracamy z akcją #OpolskaFlagaŁączy. Jest to akcja samorządu województwa, skierowana do mieszkańców Opolszczyzny, instytucji, lokalnych samorządów oraz przedsiębiorców.

Zachęcał do niej jej inicjator, przewodniczący Sejmiku Województwa Opolskiego Rafał Bartek wraz z wszystkimi radnymi podczas ostatniej sesji wspólnie, jednocząc się pod wspólnymi barwami.

Akcja ma na celu zjednoczenie wszystkich mieszkańców w małym województwie, zbudowanie poczucia dumy z barw insygniów województwa opolskiego i ich rozpowszechnienia.

Samorząd przygotował ponad 200 flag w barwach regionu, które zostaną przekazane mieszkańcom i opolskim samorządom. Każdy, kto chciałby otrzymać opolską flagę, może zgłosić się do Biura Sejmiku Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Zachęcamy wszystkich do wstawiania zdjęć flagi województwa na media społecznościowe z hasztagiem #OpolskaFlagaŁączy. Flagi są do odbioru w Biurze Sejmiku Województwa Opolskiego ul. Piastowska 14, Opole. Można również dzwonić pod numer 77 54 16 546.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji.

JJ -BS

 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy