„Opolskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!” – konkursy plastyczny i literacki dla uczniów

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, uczestniczących w projekcie „Opolskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!” do udziału w konkursach – plastycznym i literackim.

„Opolskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!” – konkursy plastyczny i literacki dla uczniów

Realizatorem projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 jest Samorząd Województwa Opolskiego. Za nami pierwszy etap jego realizacji. Przekazaliśmy do szkół podstawowych województwa opolskiego  laptopy, które  służą zarówno nauczycielom,  jak i uczniom. To niewątpliwie ważny element wsparcia procesu edukacji w zdalnym nauczaniu. Kolejnym etapem projektu  są  konkursy.

Konkurs plastyczny przeznaczony jest dla najmłodszych, czyli uczniów klas I – III. Ich zadaniem będzie wykonanie pracy, w której pokażą swoje artystyczne wizje świata zdalnego nauczania, jaki towarzyszył im przez wiele tygodni. Adresatami konkursu literackiego natomiast są uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych. Oni z kolei będą przygotowywać prace pisemne, w których podzielą się swoimi doświadczeniami ze zdalnego nauczania.

Dla uczestników przewidzieliśmy cenne nagrody – m.in. tablety graficzne, czytniki ebooków, słuchawki bezprzewodowe czy smartwatche, planujemy też przyznanie wyróżnień.

Na prace uczniów czekamy do dnia 2 czerwca 2021 r. Prosimy o przesyłanie ich jedynie w formie elektronicznej, zgodnej z zapisami regulaminów na adres: p.rosa@opolskie.pl.

Poniżej znajdziecie Państwo regulaminy oraz niezbędne załączniki.

Regulamin konkursu plastycznego

Karta zgłoszeniowa – konkurs plastyczny

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – konkurs plastyczny

Regulamin konkursu literackiego

Karta zgłoszeniowa – konkurs literacki

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – konkurs literacki

 

 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy