Targi ogrodnicze spoga+gafa w Kolonii

W dniach 1-3 września odbyła się zorganizowana przez Biuro Województwa Opolskiego misja gospodarcza połączona z wizytą na „Międzynarodowych targach ogrodnictwa i wyposażenia ogrodów SPOGA + GAFA 2019 w Kolonii”. To jedne z największych targów ogrodniczych na świecie.

Nawiązanie nowych kontaktów biznesowych przez opolskich przedsiębiorców oraz poszukiwanie inspiracji do poszerzania własnej palety produktów i usług  to cel z jakimi uczestnicy, przedstawiciele 7 firm z takich branży jak stolarstwo, producenci donic, mebli ogrodowych, drewna termowanego, węgla drzewnego do grilla, ogrodnictwa, handlu roślinami  oraz hydroboxu czyli innowacyjnego produktu wspomagającego oszczędzanie wody i wegetację roślin udali się w podróż do Kolonii.

Uczestnicy delegacji opolskiej mieli okazję nie tylko zapoznać się z ofertą targów ogrodniczych. W programie wyjazdu było również zwiedzanie centrów ogrodniczych: Dinger’s Gartencenter ,  Gartencenter Mueller oraz Knauber  w  Kolonii jak i sklepu z branży budowlanej Bauhaus Koeln Kalk .

We wtorek przedsiębiorcy spotkali się z Jakubem Wawrzyniakiem – Konsulem Generalnym RP w Kolonii, Anitą Mikołajczyk – Wicekonsul RP ds. dyplomacji publicznej oraz kontaktów gospodarczych jak i Stefanem Lohrberg – Dyrektorem Targów spog+gafa w Kolonii.

Targom „koelnmesse” dziękujemy uprzejmie za zaproszenie oraz udostępnienie darmowych biletów wstępu dla firm opolskich, firmie „TEMA Technologie Marketing AG” za pomoc w kwestiach organizacyjnych.

PŁ-BWO

 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy