Targi turystyczne w Koblencji

 

W  lutowy weekend, 11 i 12 lutego, województwo opolskie zaprezentowało się po raz drugi na targach turystycznych Touristikmesse w Koblencji. Targi odbywały się pod hasłem: „Podróże, wolny czas, przyjemność” i zorganizowane zostały w nowoczesnej hali Ren-Mozela. 

Mieszkańcy Koblencji oraz okolicznych regionów licznie odwiedzali nasze stoisko i  z dużym zainteresowaniem zapoznawali się z ofertą promocyjną województwa opolskiego. Na stoisku mogli zapoznać się z licznymi wydawnictwami i przewodnikami po regionalnych atrakcjach turystycznych. Biuro Województwa Opolskiego zaprezentowało kilkadziesiąt różnych broszur z kilkunastu miast, gmin oraz powiatów.  Nie zabrakło materiałów na temat bazy hotelowej, szlaków turystycznych, gospodarstw agroturystycznych oraz  najważniejszych muzeów i miejsc rozrywki.

Oczywiście oprócz szerokiej propozycji materiałów promocyjnych postarano się, aby każdy z gości stoiska opolskiego mógł popróbować opolskich słodkości.  Nie zabrakło cukierków, wafli, ciasteczek, żelek takich opolskich producentów, jak Odra S.A., Wacuś , Delicpol, Cukry Nyskie czy PPHU Lumar. Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom za darmowe udostępnienie swoich produktów.

Stoisko województwa opolskiego zostało przygotowane przez Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji.

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy