Wielki Dzień Pszczół – w Stobrawskim Parku Krajobrazowym

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na organizowany po raz pierwszy przez Stobrawski Park Krajobrazowy „Wielki Dzień Pszczół”. Wydarzenie to odbędzie się w siedzibie parku  przy ul. Reymonta 3 w Ładzy. Początek 11 sierpnia 2018 r. o godz. 11:00.

Uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę o owadach zapylających, zbudować oraz zabrać ze sobą domek dla pszczół, spróbować różnego rodzaju miodów, poznać warsztat pszczelarza oraz wziąć udział w zajęciach plastycznych. Spotkanie rozpocznie się prezentacją pt.: „Fascynujący świat owadów zapylających” w sali edukacyjnej, po niej odbędzie się krótki quiz z nagrodami. Kolejna część zajęć zostanie przeprowadzona na świeżym powietrzu.

Osoby chętne do udziału prosimy o zapoznanie się z regulaminem, a następnie zgłoszenie się drogą mailową do 8 sierpnia 2018 r. na adres: a.mulawa@zopk.pl.

 

Więcej informacji i regulamin – http://www.zopk.pl/pl/stobrawski-pk/aktualnosci/item/1451-obchody-wielkiego-dnia-pszczol-w-stobrawskim-parku-krajobrazowym

Nasze serwisy