Stawiają na jakość

Opolska Kapituła Opolskiej Nagrody Jakości w tym roku przyznała 3 statuetki „Znakomitego Przywódcy”. Otrzymali ją Mateusz Widocki zastępca kanclerza w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu, Łukasz Baran dyrektor Ośrodka Szkolenia Operatorów Maszyn Roboczych SOMAR s.c. z Brzegu oraz Daniel Cupriak prezes zarządu firmy Agroas.

Za nami XVI edycja konkursu Znakomity Przywódca. Plebiscyt został ustanowiony decyzją Prezydium Komitetu Polskiej Nagrody Jakości w 2007 r. Jest to konkurs, który ma za zadania promować „Znakomitych Polskich Menadżerów – Przywódców”, którzy swoją pracą przyczyniają się do ciągłego doskonalenia zarządzania organizacją. W konkursie mogą uczestniczyć Menadżerowie Znakomitych Organizacji. Opolska Kapituła Opolskiej Nagrody Jakości w tym roku przyznała 3 statuetki „Znakomitego Przywódcy” dla Mateusza Widockiego, Łukasza Barana oraz Daniela Cupriaka.

– To jest niezwykle trudna do otrzymania nagroda. Wymaga spełnienia audytu, wdrożenia procedur i utrzymania jakości. To są szczególne firmy – mówi Szymon Ogłaza członek zarządu województwa opolskiego.

– Codziennie zaprzeczamy status quo. Walczymy o podnoszenie jakości naszej firmy – mówi Marcin Jaworski prezes firmy GTV Office Sp. z o.o. z Ozimka, która otrzymała wyróżnienie wśród opolskich firm Opolskiej Nagrody Jakości.

– Cieszymy się ogromnie z nagrody. Odpowiednio delegując ludzi mamy taki sukces – dodaje Lidia Pietrukaniec, której firma znalazła się w gronie laureatów ONJ.

O tym, że jest to ważna nagroda mówi Wioletta Frankiewicz dyrektor zespołu szkół zawodowych nr 1 w Brzegu. – Współpracujemy z pracodawcami, mamy jedyny kierunek kierunek w województwie technik robotyk – zauważa dyrektor Wioletta Frankiewicz, której szkoła otrzymała statuetkę statuetki nagrody jakości.

– Ta jakość jest czynnikiem decydującym czy ktoś wygrywa na rynku czy nie. Weryfikując jakość, uświadamiamy pracodawcom, że warto o nią walczyć – opowiada o idei konkursu Bartosz Ryszka prezes Opolskiej Izby Gospodarczej.

Wyróżnienia w konkursie „Opolska Nagroda Jakości 2023” otrzymała również: Kancelaria Tłumacza Przysięgłego i Mediacji Andrzej Lidychowski, HENGST FILTRATION POLAND z Gogolina, Centrum Współpracy Polska-Chiny Instytut Konfucjusza w Opolu przy Politechnice Opolskiej,  Adamietz Sp. z o.o. ze Strzelec Opolskich. Wśród laureatów znaleźli się dodatkowo: Paretti Sp. z o.o. Sp. k. z Opola, Asterm z Kluczborka, Atlantis Deweloper Opole.

 

 

 

 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy