PRZED NAMI WEEKEND PEŁEN ATRAKCJI!

W tym roku obchodzimy 10. jubileuszową edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich. To największa impreza poświęcona tematyce Funduszy Europejskich w Polsce. Jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską, która pozwala bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych.

PRZED NAMI WEEKEND PEŁEN ATRAKCJI!

To czas, kiedy wiele osób ma okazję zobaczyć, jakie projekty zostały zrealizowane w ich regionie dzięki unijnym dofinansowaniom. Koordynatorem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, przy wsparciu i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

ŚWIĘTUJMY WSPÓLNIE!

Między 12 a 14 maja 2023 r. na mieszkańców województwa opolskiego i całej Polski czekają atrakcje przygotowane przez beneficjentów Funduszy Europejskich.

Atrakcje organizowane w województwie opolskim znajdziecie tutaj.

Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich dostępne są na stronie.

FINAŁ DNI OTWARTYCH FUNDUSZY EUROPEJSKICH W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM

Finał tegorocznej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich w województwie opolskim odbędzie się w Głuchołazach. Świętujmy go razem, w rytmie utworów Cleo i Patrycji Markowskiej.

PRZED NAMI WEEKEND PEŁEN ATRAKCJI!

Już 14 maja zapraszamy do Muszli Leśnej w Parku Zdrojowym w Głuchołazach, gdzie na żywo zobaczyć będzie można niepowtarzalny występ największych gwiazd polskiej sceny muzycznej – Cleo oraz Patrycji Markowskiej. Wstęp bezpłatny.

W tym dniu na terenie miasta odbędzie się także szereg wydarzeń dodatkowych:

  • płukanie złota (PTTK przy rzeczce),
  • spacer śladami Funduszy Europejskich,
  • spacer miejski,
  • imprezy sportowe dla dzieci, młodzieży na stadionie miejskim i kompleksie Orlik (koszykówka, warsztaty piłkarskie, lekkoatletyczne, pokaz karate).
Udostępnij wpis:

Nasze serwisy