Cztery opolskie tereny w II etapie konkursu Grunt na Medal 2023

Jak informuje Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, do tegorocznej edycji konkursu „Grunt na Medal” wszystkie regiony zgłosiły łącznie 128 terenów inwestycyjnych – 10 było z województwa opolskiego.

Przygotowane oferty w istotny sposób wzbogaciły zasoby Generatora Ofert Inwestycyjnych PAIH, a w konsekwencji zwiększyły szansę na pozyskanie inwestora.

Cztery opolskie tereny w II etapie konkursu Grunt na Medal 2023
W wyniku przeprowadzonej weryfikacji i ocen zgłoszonych terenów inwestycyjnych, do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano łącznie 57 ofert, w tym 4 z województwa opolskiego. To dwa tereny w Prudniku, jeden w Namysłowie i jeden w Opolu.

Zgodnie z decyzją komisji konkursowej, do dalszego udziału w konkursie zakwalifikowano z każdego województwa tereny, które uzyskały trzy najwyższe oceny. Wszystkim właścicielom tych lokalizacji oraz przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego, którzy je zgłosili, serdecznie gratulujemy.

W trakcie audytów, które będą przeprowadzone podczas II etapu konkursu, zaplanowanego na najbliższe miesiące, zostanie wyłonionych 16 terenów – laureatów konkursu Grunt na Medal 2023 r.

Załącznik – lista terenów zakwalifikowanych do II etapu konkursu Grunt na medal 2023:

https://www.paih.gov.pl/files/?id_plik=49006

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy