Dziękujemy za udział w konsultacjach!

Ponad osiemdziesiąt uwag zgłosili uczestnicy konsultacji koncepcji zintegrowanej sieci tras rowerowych dla województwa opolskiego. Marszałek podziękował wszystkim, którzy wzięli w nich udział.

Dziękujemy za udział w konsultacjach!

– Państwa zaangażowanie i chęć współpracy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękuję za wszystkie przesłane uwagi, propozycje tras, mapy oraz wskazówki, a w szczególności za czas poświęcony na spotkania konsultacyjne online oraz na terenie całego województwa – napisał marszałek Andrzej Buła.

Wszystkie otrzymane uwagi zostały dokładnie przeanalizowane i  jeśli tylko było to możliwe,  uwzględnione zostały w obecnej wersji koncepcji. Zestawienie uwag wraz z informacją o ich wykorzystaniu zostało umieszczone poniżej.

Ale jak zapowiada marszałek, to nie koniec działań Zarządu Województwa Opolskiego w sferze polityki rowerowej. – Ta koncepcja to jedynie podstawa do dalszych prac – mówi.

Jak tylko zarząd województwa przyjmie opracowaną po konsultacjach „Koncepcję zintegrowanej sieci tras rowerowych dla województwa opolskiego”, zostanie ona opublikowana na naszej stronie.

Podziękowania Marszalka za udział w konsultacjach

Zestawienie uwag i odp. do koncepcji zintegrowanej sieci tras rowerowych – Opolskie na rowery

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy