Opolska Marka 2020 – jury wyłoniło laureatów

Zakończyły się posiedzenia jury konkursu „Opolska Marka 2020”. W 18 edycji konkursu ocenie poddanych zostało 47 wniosków złożonych w 4 kategoriach: Opolskie się wspiera!, Pracodawca roku, Usługa/produkt on-line oraz Mój mały biznes.

W uwagi na konieczność przestrzegania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa Sars-Cov-2 oraz brakiem możliwości organizacji uroczystej gali finałowej konkursu informujemy, iż 12 maja br. zaprezentowani zostaną wszyscy laureaci tegorocznej edycji konkursu „Opolska Marka”.

Tego dnia w Sali Orła Białego – CSK Ostrówek wręczone zostaną również statuetki oraz dyplomy laureatom i wyróżnionym podmiotom z powiatu opolskiego.

Wręczenie statuetek laureatom z pozostałych powiatów odbędzie się również w maju, podczas kameralnych spotkań w siedzibach w/w podmiotów. Informacja o datach i miejscu tych spotkań podana zostanie do wiadomości w późniejszym terminie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Samorządu Województwa Opolskiego www.opolskie.pl w dniu 12 maja br. oraz śledzenia w tym dniu wpisów na oficjalnym profilu Województwa Opolskiego FB/Województwo Opolskie.

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy