Dwujęzyczna Opolszczyzna czyli angielski dla przedszkolaków

Dwujęzyczna Opolszczyzna 2020 – pod takim hasłem została uruchomiona społeczna akcja edukacyjna pod  honorowym patronatem marszałka województwa opolskiego Andrzeja Buły.

Akcja wpisuje się w nurt regionalnej inicjatywy #opolskiesiewspiera. Jej celem jest zaopatrzenie wszystkich rodzin przedszkolaków na Opolszczyźnie w darmowy dostęp do kursu naturalnej, prowadzonej metodą tzw. imersji, nauki angielskiego.

Szczególnie teraz, kiedy przedszkola są zamknięte, wielu rodziców zastanawia się, jak kreatywnie bawić się z dziećmi, albo czym je zająć, aby móc samemu pracować zdalnie. Właśnie dlatego, mając na uwadze tę trudną sytuację, akcja dystrybucji bezpłatnych dostępów kursów dla dzieci przedszkolnych ma w tej chwili ogromną wagę.

Aby otrzymać dostęp do kursu, rodzice lub opiekunowie powinni znajdować się na terenie województwa opolskiego i wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.opolskie.dwujezycznedzieci.pl

Hasło, które należy podać na stronie, to: DwujęzycznaOpolszczyzna2020.

Przedszkolaki otrzymają znany i nagradzany m.in. przez “The English-Speaking Union” kurs Baby Beetles, a ich rodzice książkę „Jak pomóc dziecku nauczyć się angielskiego” światowej sławy lingwistki i autorki Claire Selby.

Dwujęzyczna Opolszczyzna czyli angielski dla przedszkolaków

Społeczna akcja edukacyjna “Dwujęzyczna Opolszczyzna 2020” odbywa się w ramach Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności “Dwujęzyczne Dzieci / Bilingual Future” i współpracy z Regionalnym Zespołem Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu.

Szczegóły na plakacie:

Dwujęzyczna Opolszczyzna 2020

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy