Regionalne Święto Edukacji  –  laureaci nagród i stypendiów Marszałka Województwa Opolskiego  2019

Zarząd Województwa Opolskiego przyznał doroczne Nagrody i Stypendia Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie edukacji.

Nagrody zostaną wręczone podczas Regionalnego Święta Edukacji, które odbędzie się 23 października 2019 r. o godz. 15.00 w Filharmonii Opolskiej.

Nagrodę Professor Opoliensis za najważniejszą pracę naukową otrzymuje:

dr Paweł F. Nowak za pracę: „Postawy nauczycieli wychowania fizycznego wobec edukacji zdrowotnej”.

 

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymuje:

dr hab. Sabina Kauf za pracę: „Logistyka w sektorze publicznym”.

 

Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechnienia i rozwoju edukacji otrzymują:

  1. Halina Bilik,
  2. Marek Szymon Koloch,
  3. Ewa Michalska,
  4. Dariusz Palt,
  5. Joanna Antonina Raźniewska,
  6. Lesław Tomczak.

Nagrody Województwa Opolskiego za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz realizacji innych zadań statutowych dla nauczyciel zatrudnionych w szkołach i placówkach, dla których organem prowadzącym jest Województwo Opolskie otrzymują:

  1. Anna Hadzicka,
  2. Andrzej Wojnarowski,
  3. Anna Zacłona,
  4. Hanna Franczak.

Stypendia dla doktorantów otrzymują:

  1. Sabina Waluś,
  2. Krzysztof Jarosz,
  3. Sabina Baraniewicz – Kotasińska,
  4. Szymon Poterman.

 

Stypendia dla studentów otrzymują:

  1. Dominika Bakalarz,
  2. Karolina Kaleta,
  3. Kinga Frąckowiak,
  4. Klaudia Karpińska,
  5. Barbara Zalasińska.

 

Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego dla uczniów „Prymus Opolszczyzny” otrzymują:

  1. Paweł    Winiecki,
  2. Monika Gonsior,
  3. Amelia  Rojek,
  4. Mateusz Grześkowicz,
  5. Maja Tomaszewska,
  6. Dawid Bac,
  7. Sandra  Kałuża,
  8. Alicja  Pieniążek,
  9. Filip  Kleczewski,
  10. Maciej  Panasiewicz,
  11. Grupa z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 31: Julia Szymaniec, Paulina Patrzek, Amelia Rojek i Jakub Borkowski,
  12. Aleksandra Malcher,
  13. Magdalena  Grela,
  14. Bartłomiej Sitnik,
  15. Marta  Radaczyńska,
  16. Szymon Maryniak,
  17. Anna Maria Zug,
  18. Maciej  Jankowski,
  19. Michał Sosnowski,
  20. Aleksandra Urbańska,
  21. Łukasz Woyciechowski,
  22. Paweł Grześkowicz,
  23. Julia  Dolata,
  24. Julia Dynak,
  25. Martyna Bernaś,
  26. Hanna   Dora,
  27. Rafał Korniluk,
  28. Anna  Haberecht,
  29. Paulina Kośmider,
  30. Malwina Dendewicz,
  31. Alicja  Fusik,
  32. Mateusz Waloszczyk,
  33. Robert  Domin,
  34. Izabela Monika  Stróżyk,
  35. Martyna Łopianiak,
  36. Anna Pryszcz,
  37. Simon Kaniak,
  38. Wojciech  Rudziński,
  39. Kinga Żurakowska,
  40. Zofia Jańczak.

Nagroda specjalna Marszałka Województwa Opolskiego „Prymus Opolszczyzny”:

Agata Książek

Serdecznie gratulujemy sukcesu i zapraszamy na Regionalne Święto Edukacji!

Nasze serwisy