Dni Otwarte Funduszy Europejskich – zaproszenie dla beneficjentów

Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła zaprasza beneficjentów z województwa opolskiego do udziału w VI edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich,  która odbędzie się w dniach 10-12 maja 2019 r.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - zaproszenie dla beneficjentów

Dzień Otwarty w Państwa projektach może być udostępnieniem ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub organizacją dodatkowego wydarzenia. To, co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji, to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków najbardziej przyciąga uczestników. W tym roku DOFE urozmaici wiele wydarzeń towarzyszących akcji – atrakcje związane ze sportem, zdrowiem, kulturą czy turystyką staną się elementem spajającym VI edycję.

VI edycja Dni Otwartych pod hasłem „Polska różnorodna”, podsumuje piętnaście lat wykorzystania Funduszy Europejskich oraz podkreśli ich wpływ we wszystkich regionach Polski. Różnorodność Opolszczyzny pokażemy poprzez zaprezentowanie projektów z różnych dziedzin, realizowanych przez przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów.

 

 Dni Otwarte Funduszy Europejskich - zaproszenie dla beneficjentów

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną zaprezentowane na stronie www.dniotwarte.eu. Do udziału w przygotowanych przez Państwa atrakcjach zachęcać będzie ogólnopolska kampania promocyjna w telewizji, radio, mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych.

Zachęcamy do przyłączenia się do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu. Więcej informacji nt. DOFE można uzyskać pod nr tel. 77 54 16 279.

 

 Dni Otwarte Funduszy Europejskich - zaproszenie dla beneficjentów   OpolskieFunduszeMająMoc
Udostępnij wpis:

Nasze serwisy