Targi turystyczne w Koblencji

Podczas piątej edycji targów turystycznych „Touristikmesse 2018 ” w Koblencji, które odbyły się w dniach 17 i 18 lutego 2018 roku, w nowoczesnej hali wystawienniczej Ren-Mozela tradycyjnie zaprezentował się Śląsk Opolski.

Mieszkańcy Koblencji oraz okolicznych regionów na stoisku wystawienniczym przygotowanym przez Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji mogli zapoznać się z licznymi wydawnictwami i przewodnikami po regionalnych atrakcjach turystycznych Opolszczyzny. Dla  zwiedzających targi przygotowano rozmaite materiały na temat bazy hotelowej, szlaków turystycznych, gospodarstw agroturystycznych oraz  najważniejszych muzeów i miejsc rozrywki naszego województwa.

Oprócz szerokiej propozycji materiałów promocyjnych postarano się, aby każdy z gości stoiska opolskiego mógł popróbować opolskich smakołyków.  Dla najmłodszych przygotowano różnorodne upominki: kredki, długopisy, smycze na klucze, karty do grania czy też ozdobione tradycyjnymi kolorowymi wzorami kwiatowymi notesy.

Udział w targach to bez wątpienia sukces naszych działań promocyjnych. Dziś kilka biur podróży w Koblencji oferuje w swych katalogach wyjazd do województwa opolskiego. Najczęściej są to kilkudniowe pobyty zorganizowane jako wycieczki autokarowe, które zgodnie z wypowiedziami niemieckich organizatorów, cieszą się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców Koblencji oraz całego regionu.  Potwierdzeniem tego faktu są bardzo miłe relacje ogromnej liczby gości targów w Koblencji, którzy z zachwytem opowiadali o przeżyciach podróży na Śląsk. Wszyscy podkreślali naszą gościnność, wspaniałe smaki tradycyjnych potraw, doskonałe warunki hotelowe oraz piękno naszego regionu.  Inni z kolei przeglądali broszury dostępne na stoisku, chcąc jak najlepiej przygotować się do zaplanowanego jeszcze w tym roku urlopu na Opolszczyźnie.

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy