Nowy wymiar zagranicznej współpracy biznesowej

Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji dołączyło do akcji pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego #opolskiesiewspiera/

 Nowy wymiar zagranicznej współpracy biznesowej

Nasze opolskie biuro wraz ze swymi partnerami w Niemczech, Austrii i Luksemburgu, wychodząc na przeciw trudnej sytuacji wielu firm województwa opolskiego, chce zaoferować pomoc w koordynacji działań niwelujących negatywne skutki kryzysu wywołanego koronawirusem. Każdy rodzaj oferowanej przez biuro pomocy jest bezpłatny.

Od zaraz oferowana jest internetowa giełda kooperacyjna. – Jeśli Państwa firma zainteresowana jest eksportem do Niemiec i innych krajów niemieckojęzycznych lub nawiązaniem jakiejkolwiek współpracy gospodarczej z tymi krajami, to proszę skontaktować się z Biurem Województwa Opolskiego w Niemczech i skorzystać z przygotowanej specjalnie dla Państwa internetowej giełdy kooperacyjnej – mówi przedstawiciel naszego regionu w Moguncji Przemysław Łebzuch.

Więcej informacji na portalu: https://pl.opolskie.de/zglos-oferte/

Nowy wymiar zagranicznej współpracy biznesowej

Pomaganie w sytuacji kryzysowej nie zawsze musi opierać się na wsparciu finansowym. Rozwiązaniem problemów wielu przedsiębiorstw może okazać się również wzajemna pomoc w obszarze produkcyjnym lub usługowym. – Jeśli potrzebują Państwo jakiegoś surowca niezbędnego do produkcji, jeśli jesteście producentami lub posiadacie produkty, półprodukty lub surowce niezbędne do produkcji środków ochrony indywidualnej lub środków dezynfekujących,  jeśli szukają Państwo podwykonawców lub chcą być podwykonawcą lub macie pomysł na współpracę i chcecie nawiązać kontakt z firmą z Niemiec, to proszę koniecznie podzielić się taką informacją z Biurem Województwa Opolskiego w Moguncji – zachęca Przemysław Łebzuch.

Wystarczy e-mail z krótkim opisem przedsięwzięcia, nazwą i adresem firmy oraz danymi osoby kontaktowej. #opolskiesiewspiera to akcja wzajemnej i solidarnej pomocy. Im więcej firm zgłosi swoją gotowość, zapotrzebowanie lub propozycję współpracy, tym więcej rodzi się możliwości wsparcia biznesowego.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć portalu: https://pl.opolskie.de/opolskie-sie-wspiera/

Osoba do kontaktu:

Przemysław Łebzuch
E-Mail: p.lebzuch@opolskie.de
Tel.: +49 (0) 6131 3295 737
Fax: +49 (0) 6131 3295 911
Internet: www.opolskie.de
www.facebook.com/opolskie.de

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy