Uwaga nowe formularze druków dla działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 2020

Z dniem dzisiejszym, tj. 17 stycznia 2018 r. weszły w życie zarządzenia Prezesa ARiMR przyjmujące do stosowania formularze dokumentów: wniosku o przyznanie pomocy z instrukcją wypełniania, umowy o przyznanie pomocy wraz z załącznikami  oraz wniosku o płatność wraz z instrukcją wypełniania tj.:

I. Formularz wniosku o przyznanie pomocy wraz z instrukcją wypełniania oraz umowa o przyznanie pomocy wraz z załącznikami – wersja 1z na operacje typu „Odnowa zabytków i budownictwa tradycyjnego”, „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” oraz ” Kształtowanie przestrzeni publicznej”.

Nabór wniosków o przyznanie pomocy na ww. zakresie  planowany jest na marzec/kwiecień 2018 r.

II. Formularz wniosku o płatność wraz z instrukcją wypełniania – wersja 4z  na operacje typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”, „Gospodarka wodno-ściekowa”, „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów”, „Odnowa zabytków i budownictwa tradycyjnego”, „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” oraz ” Kształtowanie przestrzeni publicznej” – obowiązuje od dnia 17 stycznia 2018 r.

Ww. dokumenty znajdują się pod linkiem

 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy