Sezon budowlany otwarty

31 marca rozpoczęły się 46. Opolskie Targi Budownictwa „Mój Dom”, które jak co roku otwierają w regionie wiosenny sezon budowlany.

Opolskie targi od lat cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Swoją ofertę prezentują najlepsze firmy branży budowlanej z naszego regionu, ale także spoza jego granic. Wicemarszałek Stanisław Rakoczy, który uczestniczył w otwarciu targów podkreśla, że rozwój budownictwa jest szczególnie ważny, bo to zawsze było koło napędowe całej gospodarki. – Należy się cieszyć, że na targach są firmy spod Kluczborka, Krapkowic czy Opola, a przede wszystkim, że  prezentują tu nowoczesne technologie – mówił.

Podczas uroczystego otwarcia targów wicemarszałek Stanisław Rakoczy wręczył nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego przyznaną za najlepsze stoisko wystawiennicze zeszłorocznych targów. Laureatem tej nagrody została firma STUDIO KOMINKOWE GREGA z Tuł. Dorota Grega, która odbierała nagrodę mówi, ze jej firma wykonuje m.in. piece kuchenne, kominki, sauny, grille i łaźnie.  Podkreśla, że nagroda cieszy, bo to docenienie wysiłku całej rodziny – razem z rodzicami pracują synowie. Stoisko firmy zostało najwyżej ocenione pod względem najciekawszej aranżacji, walorów reklamowych prezentowanej firmy oraz atrakcyjności prezentacji oferty targowej.

Wiosenne Targi potrwają do niedzieli 2 kwietnia.

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy