Giełda kooperacyjna w Düsseldorfie

W dniu 5 grudnia 2016 roku Izba Przemysłowo – Handlowa Düsseldorf Środkowej Nadrenii oraz  Stowarzyszenie Gospodarcze Pośrednictwa Handlowego i Dystrybucji (CDH) zorganizowały dla firm z Nadrenii–Westfalii giełdę kooperacyjną w ramach „Międzynarodowego Dnia Przedstawicieli Handlowych Ren–Ruhr” z reprezentantami handlowymi oraz przedstawicielami zagranicznymi różnych krajów.

W giełdzie kooperacyjnej obok przedstawicieli 21 krajów z całego świata udział wziął także reprezentant województwa opolskiego w Niemczech, który dzięki uprzejmości Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii obsługiwał wraz z Konsulem RP Maciejem Szmidtem  polskie stoisko.

Reprezentant województwa opolskiego w bezpośrednich rozmowach z właścicielami lub przedstawicielami handlowymi regionalnych firm niemieckich udzielał informacji i porad w kwestii nawiązywania kontaktów gospodarczych z opolskimi firmami. Dla uczestników giełdy dostępne były ponadto materiały informacyjne o charakterze gospodarczym, jak i lista firm opolskich poszukujących przedstawicieli handlowych na terenie Niemiec. Lista została stworzona na podstawie zgłoszeń, które firmy przesłały do Biura Województwa Opolskiego, odpowiadając na ogłoszenie  opublikowane na stronie internetowej biura oraz wielu innych portalach instytucji współpracujących z opolskim biurem w Moguncji. Ogłoszenia tych przedstawicieli handlowych, którym nie udało się odnaleźć na liście odpowiednich firm, zostaną wkrótce opublikowana na stronie internetowej www.opolskie.de .

Firmy wszystkich branż z województwa opolskiego zainteresowane nawiązaniem bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami handlowymi Środkowo-Wschodniej Westfalii proszone są o kontakt z BWO w Moguncji. Dane kontaktowe przedstawicieli handlowych dotyczą tylko i wyłącznie przedstawicieli zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gospodarczym ds. Pośrednictwa Handlowego i Zbytu i tym samym gwarantują nawiązanie współpracy ze sprawdzonymi pośrednikami niemieckimi.

Nasze serwisy