Przejazd nowym IMPULSEM już 26 sierpnia!

26 sierpnia odbędzie się uroczyste przekazania nowego pociągu IMPULS województwu opolskiemu oraz przejazd specjalny nowego pociągu na trasie Opole – Brzeg – Opole.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 na peronie 1 dworca kolejowego Opole Główne. O tej godzinie na tor 3 zostanie podstawiony nowy pociąg IMPULS i każdy zainteresowany będzie mógł go oglądać do godziny 13.00 –  zaglądając również tam, gdzie na co dzień zaglądnąć nie można.

Kilka minut po godzinie 11.00 na tor 1 peronu 1 wjedzie drugi IMPULS i odbędzie się uroczyste przekazanie pociągów IMPULS przez producenta – nowosądecką firmę NEWAG S.A.

Wyjazd pociągu specjalnego do Brzegu zaplanowano na godzinę 11.47 – powrót z Brzegu na godzinę 12:53.

Redakcje, które objęły patronatem medialnym tę imprezę – Radio Opole, Nowa Trybuna Opolska, TVP Opole, portal Opole24, Radio Doxa i Radio Park – będą rozdawać słuchaczom i czytelnikom specjalne vouchery, uprawniające do specjalnego przejazdu pociągiem w dniu 26 sierpnia. Otrzymane vouchery w dniu przejazdu trzeba będzie już na dworcu, na specjalnym stoisku Przewozów Regionalnych, wymienić na bezpłatne bilety.

Proszę śledzić regionalne media i nasz profil fb!

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy