Nowy 5 typ projektu w programie Re-Open UK – Rekompensaty za straty

Przedsiębiorco! Prowadziłeś wymianę handlową ze Zjednoczonym Królestwem i zanotowałeś spadek obrotów? Możesz otrzymać bezzwrotną rekompensatę nawet do 200 tys. euro.

Program Re_Open UK wprowadził nowy Typ działań-Rekompensaty za straty!!

Nowy Typ 5 Brexit bez straty – rekompensaty w Programie Re_Open UK czyli to jeszcze łatwiejsze aplikowanie o środki z programu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Programu Re_Open UK, który pomaga polskim przedsiębiorcom w walce z negatywnymi skutkami brexitu. Dzięki rezerwie wielkości blisko pół miliarda złotych przedsiębiorcy mogą wzmocnić swoją obecność na rynkach zagranicznych, zdywersyfikować działalność poprzez nowe inwestycje, czy też przystosować się do nowych warunków wymiany handlowej z Wielką Brytanią, dzięki szkoleniom i doradztwu. Re_Open_UK to szansa dla firm na odwrócenie negatywnych skutków bexitu. Unikalną wartością Programu jest możliwość składania wniosków, które będą łączyły zarówno zadania miękkie jak i inwestycyjne. Dofinansowania nawet do 100% kosztów kwalifikowanych.

Regulamin naboru znajduje się na stronie:  https://reopen.biz/regulamin-wraz-z-zalacznikami-17-04-2023/

Ponadto informujemy, iż 27 kwietnia 2023 r. (czwartek) odbędzie się webinar z ekspertami Re_Open UK poświęcony aktualnym naborom wniosków o dofinansowanie.

Zapisz się na spotkanie: Microsoft Virtual Events Powered by Teams

 

Nowy 5 typ projektu w programie Re-Open UK – Rekompensaty za straty

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy