Informacja o funduszach na najwyższym poziomie

Wszystkie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich, działające w naszym kraju, co roku poddawane są certyfikacji, którą przeprowadza Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Punkty w naszym regionie – a dzięki temu nasi mieszkańcy – mają powody do zadowolenia.

Podczas certyfikacji punkty odwiedza „tajemniczy klient” – bo to jedna ze stosowanych metod badania. Ważna jest także aktywność pracowników punktów, czyli nie tylko ich zaangażowanie w codzienne obowiązki, ale i własne inicjatywy. W zależności od wyników badania, punkty mogą uzyskać ocenę negatywną, pozytywną lub wzorową.

W ostatnim badaniu za ubiegły rok wszystkie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie opolskim – czyli opolski Główny Punkt Informacyjny oraz punkty w Brzegu, Kędzierzynie-Koźlu i Nysie – uzyskały certyfikat wzorowy.

Gratulujemy pracownikom, a wszystkich mieszkańców, zainteresowanych korzystaniem z funduszy unijnych, zapraszamy na konsultacje, spotkania i szkolenia. A gdzie znaleźć najbliższy Punkt? Szukajcie na stronie https://rpo.opolskie.pl/?cat=8

 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy