Targi ogrodnicze spoga+gafa w Kolonii

W dniach od 2 do 5 września odbyła się zorganizowana przez Biuro Województwa Opolskiego misja gospodarcza połączona z wizytą na międzynarodowych targach ogrodnictwa i wyposażenia ogrodów SPOGA + GAFA 2018 w Kolonii.

Nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz poszukiwanie inspiracji do poszerzania własnej palety produktów i usług było celem tego wyjazdu. Wzięło w nim udział 7 osób – przedstawicieli firm reprezentujących branże ogrodnicze oraz inne powiązane ściśle z ogrodem, jak np. producenci węgla drzewnego do grilla.

Targi spoga + gafa w Kolonii to jedne z największych targów ogrodniczych na świecie, które w tym roku mogą pochwalić się wzrostem liczby wystawców oraz zwiedzających. Na 230 tys. metrach kwadratowych powierzchni 2152 wystawców z 61 krajów prezentowało swoje usługi i produkty dla ok. 40 tys. uczestników, którzy przybyli do Kolonii ze 114 krajów.

Uczestnicy delegacji opolskiej mieli okazję nie tylko do zwiedzenia targów. Byli także w centrach ogrodniczych Dinger’s Gartencenter  w  Kolonii oraz Gartencenter Selbach w Leverkusen.  Jednym z punktów pobytu były również rozmowy kooperacyjne, zorganizowane w ramach targów.

Targom „koelnmesse” dziękujemy uprzejmie za zaproszenie oraz udostępnienie darmowych biletów wstępu dla firm opolskich, firmie „TEMA Technologie Marketing AG”, Opolskiemu Centrum Rozwoju Gospodarki  oraz Izbie Gospodarczej Śląsk za pomoc w kwestiach organizacyjnych.

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy