Laury Umiejętności i Kompetencji wręczone

 

Jak co roku, Opolska Izba Gospodarcza nagrodziła menedżerów, firmy i instytucje, które przyczyniają się rozwoju regionu i jego dobrego wizerunku.

Podczas gali w opolskiej filharmonii, którą swoim patronatem honorowym objął marszałek województwa opolskiego, wręczono czterdzieści Laurów Umiejętności i Kompetencji wspaniałym ludziom, reprezentującym ważne dziedziny życia społeczno-gospodarczego naszego regionu.

– Wręczone laury pokazują, że mamy wspaniałe wzorce, z których możemy czerpać i naśladować ich postawy społeczne czy postawy biznesowe – mówił marszałek Andrzej Buła, gratulując wszystkim nagrodzonym.

Cieszy, że po raz kolejny wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele samorządu województwa. Srebrne laury otrzymali dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Wiesław Kryniewski  oraz zastępca dyrektora  Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych Agnieszka Okupniak. Obydwoje mówili, że docenienie ich pracy to przede wszystkim docenienie pracy i zaangażowania ich współpracowników. Uhonorowano także dwóch dyrektorów instytucji samorządu województwa – Ireneusza Sołka z Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego  oraz Norberta Rakowskiego, dyrektora  Teatru im. Jana Kochanowskiego, który pracuje w Opolu dopiero drugi sezon, ale podczas tej kadencji teatr zyskał już nowy wymiar. – Myślę, że taki laur jest wyznacznikiem ścieżki pracowitości i poświęcenia – mówił Norbert Rakowski. – A ja pracuję nie sam, tylko z ludźmi, którym także nie brak pracowitości i poświęcenia – podkreślał.

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!

VR

Nasze serwisy