Multiserwis utworzył klasę patronacką

20 września w Zespole Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach oficjalnie zainaugurowano klasę patronacką Multiserwisu. Prace nad jej utworzeniem trwały 2 lata, a klasa patronacka liczy 18 uczniów.

W trakcie inauguracji Andrzej Buła, marszałek województw,a zaznaczył, że głównym celem funkcjonowania klasy są dobre warunki do nauki wiedzy i przygotowania do życia zawodowego oraz rodzinnego. – Jak wy uczniowie będziecie dobrze przygotowani i uzbrojeni w umiejętności, wtedy będziecie czuć się pewnie w pracy, w życiu zawodowym i rodzinnym. Dla mnie jako marszałka najważniejsze jest to, że po szkole zostaniecie w naszym województwie – powiedział.

Przedsiębiorstwo Multiserwis, z siedzibą w Krapkowicach, działa na rynku izolacji przemysłowych od 1991 roku. Obecnie jest jednym z największych pracodawców na Opolszczyźnie, zatrudnia ponad 3000 pracowników. Działalność Multiserwisu skupia się na świadczeniu usług w branży izolacji przemysłowych, rusztowań przemysłowych, a także na usługach montażowych, w budownictwie tunelowym. Utworzona klasa patronacka będzie kształcić w dwóch profilach: monter izolacji przemysłowych oraz blacharz izolacji przemysłowych.

ŁJ

Nasze serwisy