Przetarg na budowę bazy tymczasowej LPR

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Warszawie ogłosiło przetarg na utworzenie tymczasowej bazy Śmigłowcowej Służby Ratownictwa Medycznego w Polskiej Nowej Wsi w województwie opolskim. 6 lipca mija termin składania ofert.

Przypomnijmy – 18 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego podpisano umowę w sprawie przekazania z budżetu województwa opolskiego dotacji w kwocie 6,45 mln złotych na budowę bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Dzięki temu nasze województwo przestanie być ostatnim regionem w Polsce, które śmigłowca ratowniczego dotąd nie miało.

Podpisanie umowy pozwoliło Lotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu na uruchomienie procedur, w pierwszej kolejności skierowanych na utworzenie bazy tymczasowej. Obecnie Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Warszawie ogłosiło przetargi mające na celu na utworzenie baz tymczasowych – w Polskiej Nowej Wsi w województwie opolskim, Gorzowie Wielkopolskim oraz Ostrowie Wielkopolskim. To trzy przetargi na budowę tymczasowych baz Śmigłowcowej Służby Ratownictwa Medycznego HEMS, dostawę i najem kontenerowego zaplecza operacyjno- socjalnego baz oraz dostawę i najem namiotu halowego stanowiącego hangar śmigłowca dla tymczasowych bazy Śmigłowcowej Służby Ratownictwa Medycznego.

Szczegółowe informacje dotyczące postępowań przetargowych dostępne są na stronie internetowej Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Warszawie http://www.lpr.com.pl/pl/przetargi.html

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy