Schody do wolności – koncert już 14 maja

Koncert „Schody do wolności” odbędzie się 14 maja 2022 r. w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu – początek o godz. 19:30.

To kontynuacja inicjatywy samorządu województwa opolskiego, zapoczątkowanej w 2021 r. Ubiegłoroczny koncert, poświęcony tematyce szeroko pojętej wolności jako wartości nadrzędnej w życiu narodów, społeczności i jednostki, spotkał się z gorącym przyjęciem widowni. Dlatego wracamy do tego pomysłu.

Schody do wolności – koncert już 14 maja

Motywem przewodnim koncertu jest wolność, więc w tym roku nie sposób uniknąć odniesień do wojny w Ukrainie i tragicznych wydarzeń, które dotykają jej mieszkańców.

14 maja na deskach amfiteatru wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej, jak również artyści związani z Opolszczyzną  – będą to: Andrzej Krzywy, Małgorzata Ostrowska, Katarzyna Stankiewicz, Anna Wyszkoni, Michał Szpak, Bret Roberts, Margo, Natalia Zastępa, Agata Klimczak-Kołakowska, Cello Brothers, Ewelina Kordy, Liana Hrytsa, Veronika Moloshna, Magdalena Meg Krzemień, Sonia Hornatkiewicz, Jędrzej Skiba, Wojciech Poprawa, Natalia Kryjom-Barylak, Mateusz Gędek.

Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Krzysztofa Pszony. Koncert poprowadzi Robert Janowski.

Bezpłatne wejściówki na koncert będą rozdawane w holu urzędu marszałkowskiego na Ostrówku od godziny 16.00  w czwartek 12 maja – aż do wyczerpania zapasów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Ale uwaga – nie będzie można dostać hurtowej liczby wejściówek! Jedna osoba może liczyć na dwie wejściówki na koncert.

A na sam koncert, który rozpocznie się o godzinie 19.30 w sobotę, będzie można wejść do amfiteatru już od godziny 18.15.

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy