Publikacja – przewodnik pt. „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego”

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi serdecznie zaprasza do zapoznania się z najnowszą publikacją – przewodnikiem pt. „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego„.

Publikacja pokazuje ciekawe zakątki naszego kraju, prowadzi do miejsc, które stały się atrakcyjniejsze dzięki inwestycjom zrealizowanym z wykorzystaniem środków z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”. Znajdziecie ją Państwo w Aktualnościach na stronie głównej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, jak również w zakładce Informacja i Promocja PO RYBY 2014-2020 pod linkiem: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/publikacja-przyklady-operacji-w-ramach-po-ryby-2014-2020.

Przewodnik „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego” to również 50 filmów, które sukcesywnie są publikowane na kanale MRiRW w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/.

Filmy przedstawiają każdy z projektów oraz miejsca, w których nasi bohaterowie skorzystali ze środków pozyskanych z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

Zapraszamy również do śledzenia i polubienia naszych postów publikowanych systematycznie w mediach społecznościowych prowadzonych przez MRiRW takich jak:

Twitter – https://twitter.com/MRiRW_GOV_PL/status/1358757181403840515

Facebook – https://www.facebook.com/MRiRW/

Instagram – https://www.instagram.com/ministerstwo_rolnictwa

 

Zapraszamy do lektury i oglądania.

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy