Konkurs pn. Forum Polsko-Czeskie na rzecz zbliżenia społeczeństw, pogłębionej współpracy i dobrego sąsiedztwa 2020

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, iż 15 maja 2020 r. na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych ogłoszony został konkurs Forum Polsko-Czeskie na rzecz zbliżenia społeczeństw, pogłębionej współpracy i dobrego sąsiedztwa 2020.

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są pod poniższym linkiem:

 

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/konkurs-forum-polsko–czeskie-na-rzecz-zblizenia-spoleczenstw-poglebionej-wspolpracy-i-dobrego-sasiedztwa-2020

 

Regulamin konkursu, formularz oferty i kosztorysu, wytyczne dla oferentów, istotne postanowienia umowy, oświadczenie dla oferentów, dostępne są w formie elektronicznej na stronie internetowej Ministerstwa w dziale „Konkursy Ministra”.

 

Termin nadsyłania ofert upływa w dniu 5 czerwca 2020 r.

 

 

Ogłoszone też zostało zaproszenie dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego w sprawie zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej w konkursie „Forum Polsko- Czeskie na rzecz zbliżenia społeczeństw, pogłębionej współpracy i dobrego sąsiedztwa 2020”. Pod ogłoszeniem znajdują się formularze, które podmiot i wskazany przedstawiciel organizacji powinien wypełnić w celu zgłoszenia kandydatury.

 

Zaproszenie znajduje się pod linkiem:

 

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/zaproszenie-do-zglaszania-kandydatow-na-czlonkow-komisji-konkursowej-w-konkursie-forum-polsko–czeskie-na-rzecz-zblizenia-spoleczenstw-poglebionej-wspolpracy-i-dobrego-sasiedztwa-2020

 

 

Nasze serwisy