Spotkania online na temat programu europejskiego „Europa dla obywateli”

Szanowni Państwo,

Punkt Kontaktowy Programu „Europa dla obywateli” serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego na spotkania informacyjne na temat programu europejskiego „Europa dla obywateli” online.

Webinaria odbędą się w terminach:

·        28 kwietnia 2020 r. o godz. 11.00 – zapisy trwają do 27 kwietnia 2020 r., do godz. 10.00.
·        7 maja 2020 r. o godz. 13.00  – zapisy trwają do 6 maja 2020 r., do godz. 10.00

Webinaria adresowane są do przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistów i społeczników, zainteresowanych realizacją międzynarodowych projektów w obszarze obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych oraz zaangażowania społecznego i demokratycznego.

Podczas spotkań online przekażemy zasady ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”, informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Do udziału w spotkaniu potrzebny będzie komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki/głośniki. Spotkania potrwają około 1,5 godziny.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy – o zakwalifikowaniu powiadomimy na podany przez Państwa adres email.

Szczegóły dotyczące spotkań online oraz formularze rejestracyjne znajdują się w zakładce „Szkolenia” – https://europadlaobywateli.pl/szkolenia/

Więcej informacji o programie „Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego:

https://europadlaobywateli.pl/


oraz na profilu Facebook: www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy