Szkolenie online pt. „Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego? Dobre praktyki i narzędzia dla e-commerce” + usługa INNOPOINT, 10 lutego 2023 r., godz. 10.45

Szanowni Państwo,

w imieniu Europe Enterprise Network w Opolu zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. „Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego? Dobre praktyki i narzędzia dla e-commerce”, w trakcie którego dowiesz się jakie narzędzia i dobre praktyki przybliżą twój sklep do osiągania najlepszych wyników sprzedaży.

Dla kogo?
Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób przygotować sklep internetowy i o co zadbać aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces. Szkolenie odbędzie się w dniu 10.02.2023 r. w godz. od 10.45 do 12.30 i jest skierowane do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Program szkolenia
10:45-11:00
Oferta Sieci PIFE, w tym przedstawienie usługi INNOPOINT oraz ogólne informacje o programie Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.

11:00-12:45:

  • jakie są najnowsze trendy w sprzedaży przez internet;
  • w jaki sposób przygotować stronę sklepu na odwiedziny użytkowników;
  • w jaki sposób zadbać o widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania;
  • jak reklamować ofertę sklepu w wyszukiwarce i od czego najlepiej zacząć;
  • jak promować sklep w oparciu o media społecznościowe;
  • jak analizować dane i optymalizować działania związane ze sprzedażą.


Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 09.02.2023 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl.

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy: https://www.een.opole.pl/news-10211.html?fbclid=IwAR2hJhdhJHYSkA8NCt2cqEn2mI1mUvGqVD-UGPzuloYXzNTpGKFanM88__s

 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy