Spotkanie informacyjne poświęcone konkursowi „Dostępność szansą na rozwój – oferta dla operatorów”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone konkursowi „Dostępność szansą na rozwój – oferta dla operatorów”, które odbędzie się 3 sierpnia br., o godz. 12:00 – 14:00 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

 

Spotkanie informacyjne poświęcone konkursowi „Dostępność szansą na rozwój – oferta dla operatorów”

 

Spotkanie jest skierowane do przedstawicieli podmiotów, które posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorców z zakresu działań innowacyjnych lub rozwojowych.

 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy kliknąć w link: Dołącz do spotkania.

Konkurs ma na celu zachęcić przedsiębiorców do inwestowania w rozwiązania w obszarze technologii asystujących i kompensacyjnych.

W ramach ogłoszonego konkursu PARP wybierze podmioty, które posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorców z zakresu działań innowacyjnych lub rozwojowych. Firmy, które otrzymają dofinansowanie, zrealizują dla przedsiębiorców i ich pracowników szkolenia z zakresu możliwości komercjalizacji technologii poprawiających jakość życia osób ze szczególnymi potrzebami.

Maksymalna wartość projektu wynosi 4 mln zł. Maksymalne dofinansowanie wynosi 100% kosztów kwalifikowanych projektu, co oznacza brak konieczności wnoszenia wkładu własnego.

Wnioski będzie można składać od 16 do 24 sierpnia 2021 r.

Informacja o spotkaniu oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=1697

 

Spotkanie w aplikacji Microsoft Teams/ Dołącz na komputerze lub w aplikacji dla urządzeń przenośnych: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 

Więcej informacji o konkursie: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/dostepnosc-szansa-na-rozwoj

 

 

 

 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy