Webinaria dla wnioskodawców PARP

Uprzejmie informujemy, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) kontynuuje czwartkowy cykl webinariów dla wnioskodawców działań Agencji. 12 października 2017 r., o godz. 10:00, zapraszamy do udziału w czwartym, poświęconym konkursowi programu Inteligentny Rozwój „Badania na rynek”. Transmisja będzie dostępna na stronie www.parp.gov.pl. W trakcie trwania transmisji będzie możliwość zadawania pytań ekspertom (bannery do wykorzystania w załączeniu). Kolejne webinarium odbędzie się 19 października 2017 r. o godz. 10.00 i dedykowane będzie działaniu „Wzór na konkurencję” programu Polska Wschodnia! Wszystkie dotychczasowe webinaria dostępne są na stronie: http://www.parp.gov.pl/pife-video

 

PARP uruchomiła także cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców, dla których w perspektywie unijnej na lata 2014-2020 wciąż czeka duże wsparcie finansowe. Zapraszamy do udziału wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP zainteresowanych finansowymi instrumentami wsparcia udzielanymi ze środków Unii Europejskiej dla programów: Polska Wschodnia i Inteligentny Rozwój. Najbliższe spotkanie dotyczące pełnej oferty Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości już 25 października 2017 r. (środa) w Warszawie. Harmonogram wszystkich spotkań dostępny na stronie: http://www.parp.gov.pl/spotkania-dla-przedsiebiorcow

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie powyższych informacji, poprzez wysyłkę jej do wszystkich ośrodków PIFE, zamieszczenie ich na Państwa stronach internetowych, poprzez social media i newslettery!

Informujemy również o projektach międzynarodowych skierowanych  do start-upów także z prośbą o rozpowszechnienie informacji:

Cross EUWBA

Ruszyła rekrutacja start-upów do Cross EUWBA! Jesteś założycielką start-upu? Jego managerką? Twoje produkty/usługi skierowane są do kobiet? Aplikuj! Przygotujemy Cię do do pitchingów, gdzie zaprezentujesz swój pomysł Aniołom Biznesu!

Więcej http://www.parp.gov.pl/crosseuwba

IMPACT Connected Car

Ruszyła rekrutacja start-upów i MŚP do pierwszej tury akceleracyjnej IMPACT ConnectedCar! Wybrane projekty wezmą udział w akceleracji i najważniejszych wydarzeniach dla start-upów na całym świecie oraz otrzymają do 60 tysięcy EUR bez utraty udziałów i wsparcie kluczowych partnerów z branży: PSA Group, FIA, and Ferrovial Servicios.

Więcej informacji: http://bit.ly/apply4CCar.

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy