Szkolenie dla wnioskodawców Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

W imieniu Regionalnego Punktu Kontaktowego w Opolu oraz Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pradziad serdecznie zapraszamy na Szkolenie dla wnioskodawców Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

 

Szkolenie odbędzie się 8 sierpnia 2017 r. od godziny 10.30 w siedzibie Stowarzyszenia Na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Siedlisko” (ul. Kościelna 10, 47-113 Staniszcze Wielkie).

 

Celem szkolenia jest przedstawienie zasad oraz możliwości realizacji projektów we współpracy z partnerami czeskimi w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska, w tym w zakresie Funduszu Mikroprojektów.

Na szkoleniu zostaną przekazane informacje m.in. w zakresie prawidłowego przygotowania propozycji projektowej, wniosków oraz zasad promocji wspólnych polsko-czeskich projektów.

Ponadto, uczestnicy otrzymają wskazówki jak prawidłowo przygotować i realizować mikroprojekt.

Uczestnicy będą mogli przedstawić swoje pomysły na realizację polsko-czeskich projektów, otrzymają praktyczne wskazówki dot. planowania działań oraz budżetu w projekcie.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zgłoszenie drogą elektroniczną na adres rpk@opolskie.pl do 4 sierpnia 2017 r.

 Ilość miejsc ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania zostanie wyznaczony kolejny termin szkolenia.

Organizatorem szkolenia jest Regionalny Punkt Kontaktowy w Opolu oraz Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pradziad.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych UMWO, Panią Justyną Wójcik: tel. 77 44 04 44 wew. 109, justyna.wojcik@opolskie.pl.

 

Program szkolenia Siedlisko

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy