REHA FOR THE BLIND IN POLAND – konferencja

Fundacja Szansa dla Niewidomych oraz Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach zaprasza na tegoroczną Konferencję REHA FOR THE BLIND IN POLAND, która odbędzie się w dniach 16-18.10.2017 r. w Warszawie.

W związku z 15 edycją REHY oraz ze względu na obchodzone przez Fundację Szansa dla Niewidomych 25-lecie działalności będzie się działo.

W tym roku Konferencja będzie składać się z dwóch części:

  1. Uroczystej Gali, która odbędzie się 16 października na warszawskim Torwarze. Odbędą się pełne emocji koncerty czołowych polskich artystów: Kasi Cerekwickiej, Kasi Moś, Hani Stach, Marka Piekarczyka, Mate.O i Sorry Boys. Głównym wykonawcą będzie Mietek Szcześniak, a gościem specjalnym Janusz Skowron.

Gości zabawią m.in. Błażej Krajewski ze StandUp Polska i Wojtek Makowski, medalista igrzysk paraolimpijskich w Rio, w skeczu „Ślepy los na wesoło”.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, trzeba zakupić bilety. Można je nabyć na stronach: ebilet.pl, eventim.pl i sieci Empik – uprzedzamy,  że pula dostępnych biletów stale się kurczy!

https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/gala-jestesmy-razem/

 

  1. W dniach 17-18 października odbędzie się Wielkie Spotkanie Niewidomych, Słabowidzących i ich Bliskich w Pałacu Kultury i Nauki, zorganizowane w myśl konwencji z lat poprzednich. Tematem przewodnim będzie: „Polski model usprawniania i usamodzielniania ludzi z niepełnosprawnością wzroku oraz wyrównywanie ich życiowych szans”. Przygotowaliśmy wiele interesujących wystąpień, paneli dyskusyjnych i warsztatów.

Programy obu wydarzeń są stale aktualizowane, a ich najnowsza wersja zawsze jest dostępna na naszej stronie internetowej:

http://szansadlaniewidomych.org/3/89/xv-edycja-reha-for-the-blind-in-poland

 

Tegoroczna Konferencja odbędzie się pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz Małżonki Prezydenta Agaty Kornhauser-Dudy.

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy