Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Trzecia edycja akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowana przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 6 – 8 października 2017 r.

Założeniem akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 6 – 8 października 2017 r. na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Projekt jest skierowany do branży turystycznej i gestorów atrakcji turystycznych oraz do turystów indywidualnych, którzy w dniach 6 – 8 października 2017 r. mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości -50%. W imieniu POT zapraszamy do włączenia się w akcję i zostania jej partnerem!

Pliki do pobrania dla partnerów – https://www.polskazobaczwiecej.pl/do-pobrania

Więcej w załącznikach i na stronie  https://www.polskazobaczwiecej.pl/

Regulamin akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Narzędzia wykorzystane do promocji

 

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy