Opolskie meblami stoi

 

 W dniach od 16 do 22 stycznia odbyły  się w Kolonii międzynarodowe targi mebli i wyposażenia wnętrz IMM. To jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie w dziedzinie projektowania wnętrz.

Równolegle z targami na terenach wystawienniczych odbyły się Living Interiors – wystawa łazienek, podłóg, ścian i oświetlenia. Na ponad 230 tys. metrów kwadratowych zaprezentowało  się ponad 1100 firm z 50 krajów świata. Targi odwiedziło ponad 150 tysięcy zwiedzających.

Dzięki uprzejmości Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji przy Konsulacie Generalnym RP w Kolonii Biuro Województwa Opolskiego miało możliwość promowania na polskim stoisku narodowym opolskich  firm z branży meblowej. Na stoisku dostępne były liczne katalogi firm z Opolszczyzny, m.in. Kler, Mebel Rust, Witt, Vero  oraz wiele innych.

Targi IMM otworzyły rok targowy w branży meblarskiej. Były nie tylko okazją dla wystawców do nawiązania kontraktów biznesowych, ale też do poznania przez zwiedzających najnowszej oferty wiodących marek i trendów w wyposażeniu wnętrz na nadchodzący sezon. Udział ponad dwudziestu przedstawicieli opolskich firm meblowych w targach zorganizowała Izba Gospodarcza Śląsk we współpracy z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki.

Udostępnij wpis:

Nasze serwisy