Regionalne Święto Edukacji 2012

Ponadto podczas uroczystości wręczone zostaną Medale Komisji Edukacji Narodowej przyznane na wniosek Sekcji Regionalnej Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność w Opolu oraz Nagrody „Samorząd przyjazny oświacie”.

 

Oto laureaci nagród i zdobywcy stypendiów Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie edukacji w 2012 r.:

 

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymują:

 

1. Mieczysław Hudoba,

 

2. Józef Gisman

 

3. Marian Wojciechowski

 

4. Waldemar Zadka

 

Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i rozwoju edukacji otrzymują:

 

1. Marek Białokur– wicedyrektor w Zespole Szkół Ogólnokształcących PLO Nr 3 PG Nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu

 

2. Barbara Rzońca – starszy specjalista w Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu

 

3. Lech Głazunow – nauczyciel w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Nysie

 

4. prof. Teresa Janina Smolińska – kierownik Katedry Kulturoznawstwa i Folklorystyki w Uniwersytecie Opolskim

 

5. Franciszek Dendewicz – dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Szybowicach

 

Nagroda Województwa Opolskiego dla nauczycieli szkół i jednostek edukacyjnych prowadzonych przez Samorząd Województwa Opolskiego otrzymują:

 

1. Elwira Betka – nauczyciel Zespołu Szkół w Brzegu (do dnia 31 sierpnia 2012 r. dyrektor Zespołu Szkół w Brzegu),

 

2. Jolanta Horbowy-Buska – dyrektor Zespołu Placówek Specjalnych przy zakładach opieki zdrowotnej w Opolu,

 

3. Izabela Czabaj – nauczyciel Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Prudniku,

 

4. Wojciech Błaszczyk – kierownik Pracowni Informatyki i Techniki Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu.

 

Stypendia Marszałka Województwa Opolskiego dla uczniów/ słuchaczy/ studentów Stypendium dla uczniów/ słuchaczy otrzymuje:

 

1. Anna Kuźniak – Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi przy RCKJO w Opolu

 

Stypendia dla studentów otrzymują:

 

1. Grzegorz Żurek – Politechnika Wrocławska

 

2. Dawid Pikuła – Politechnika Opolska

 

3. Katarzyna Rajfur – Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

 

4. Łukasz Malkusz – Uniwersytet Opolski

 

Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego dla laureatów Konkursu Burgundzkiego otrzymują uczniowie uczący się w Liceum Europejskim Ch. De Gaulle’a w Dijon:

 

1. Nicole Rychter

 

2. Olga Kosno

 

3. Justyna Warzecha

 

4. Aleksandra Nowak

 

5. Antonina Stępniak

 

6. Michał Marszałek

 

Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego dla uczniów i studentów Prymus Opolszczyznyotrzymują:

 

1. Natalia Kawa – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Głubczycach

 

2. Miłosz Rudziński – uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Głubczycach

 

3. Krzysztof Farys – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Ligocie Turawskiej,

 

4. Robert Świerc – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 25 w Opolu

 

5. Beniamin Strzelecki – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach

 

6. Katharina Häusler – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Oleśnie

 

7. Damian Hyla – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zdzieszowicach

 

8. Zbigniew Gajda – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 Strzelce Opolskie

 

9. Aleksandra Markowska – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Opolu

 

10. Anna Wacławczyk – uczennica Zespołu Szkół Gminy Izbicko Publiczna Szkoła Podstawowa w Otmicach

 

11. Małgorzata Urbanowicz – uczennica Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich

 

12. Aleksandra Popik – uczennica Publicznego Gimnazjum nr 3 w Brzegu

 

13. Arkadiusz Kamiński – uczeń Publicznego Gimnazjum nr 3 w Brzegu

 

14. Sabina Oleksy – uczennica Gimnazjum nr 2 w Głubczycach

 

15. Michalina Smoleń – uczennica Publicznego Gimnazjum w Prószkowie

 

16. Jakub Kryś – uczeń Gimnazjum nr 2 w Nysie

 

17. Jagoda Krzemińska – uczennica Publicznego Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kluczborku

 

18. Marta Gomolla – uczennica Publicznego Gimnazjum w Leśnicy

 

19. Sabina Gawlik – uczennica Zespołu Szkół Gminy Izbicko Publiczne Gimnazjum w Izbicku

 

20. Szymon Wojak – uczeń Publicznego Gimnazjum nr 8 w Opolu

 

21. Karolina Kaleta – uczennica Publicznego Gimnazjum Nr 7 w Opolu

 

22. Marcin Lipok – uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich

 

23. Michał Ludwig – uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich

 

24. Agnieszka Maćków – uczennica Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II w Opolu

 

25. Małgorzata Soppa – uczennica Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II w Opolu

 

26. Paweł Juściński – uczeń Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II w Opolu

 

27. Mateusz Mizio – uczeń Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II w Opolu

 

28. Maria Gaj – uczennica Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II w Opolu

 

29. Piotr Polak – uczeń Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III w Opolu

 

30. Larisa Wichowska – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Prudniku

 

31. Marek Szymaniec – uczeń Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr I w Opolu

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Nasze serwisy