Regionalne Święto Edukacji 2011

Oto laureaci nagród i zdobywcy stypendiów Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie edukacji w roku 2011:

Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i rozwoju edukacji
1. Małgorzata Wysdak – nauczyciel j. niemieckiego w Regionalnym Centrum Kształcenia Języków Obcych w Opolu
2. Marzena Kuleba – wicedyrektor Publicznego Gimnazjum im. Orląt Lwowskich Nr 3 w Brzegu
3. Adam Feusette – emerytowany Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu, działający w Społecznej Radzie Konsultacyjnej przy Opolskim Kuratorze Oświaty
4. Krystyna Napp – Marczinska – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Kluczborku
5. Sabina Knopik – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strzelcach Opolskich

Nagroda Województwa Opolskiego dla nauczycieli szkół i jednostek edukacyjnych prowadzonych przez Samorząd Województwa Opolskiego
1. Renata Najwer – nauczyciel konsultant ds. edukacji matematycznej w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Opolu
2. Mirosława Szamatowicz – dyrektor Zespołu Szkół im. M. Minczewskiej w Kędzierzynie – Koźlu
3. Alicja Kisała – wicedyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Opolu
4. Lesław Tomczak – dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu

Stypendia Marszałka Województwa Opolskiego dla uczniów/ słuchaczy/ studentów/doktorantów Stypendia dla uczniów/ słuchaczy
1. Anna Kuźniak – Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi przy RCKJO w Opolu
2. Anna Gwóźdź – Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi przy RCKJO w Opolu
3. Alicja Kowalska – Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych przy RCKJO w Opolu
4. Monika Poremba– Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych przy RCKJO w Opolu
5. Manuela Leibig – Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych przy RCKJO w Opolu

Stypendia dla studentów 1-szego roku, rekomendowanych przez władze uczelni
1. Marcelina Wróbel – Politechnika Opolska
2. Tomasz Rzęsikowski – Politechnika Opolska
3. Julia John – Politechnika Opolska
4. Damian Szczepaniak – Uniwersytet Opolski
5. Jakub Wójcik – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

Stypendia dla studentów
1. Anna Grzesik – Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu
2. Marek Wocka – Uniwersytet Opolski
3. Dawid Pikuła – Politechnika Opolska
4. Sandra Gwóźdź – Uniwersytet Opolski
5. Jan Szajda – Politechnika Wrocławska
6. Paulina Miś – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie
7. Katarzyna Marchocka – Uniwersytet Warszawski
8. Magdalena Majos – Politechnika Opolska
9. Anna Szczegielniak – Politechnika Opolska

Stypendia dla doktorantów i osób mających otwarty przewód doktorski, rekomendowanych przez władze uczelni
1. Beata Juralewicz – Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego Wydział Zamiejscowy w Opolu
2. Sławomir Piechaczek – Uniwersytet Opolski
3. Dorota Barcik – Uniwersytet Opolski
4. Michał Wanke – Uniwersytet Opolski
5. Joanna Szczepańska – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie
6. Sławomir Śliwa – Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu
7. Bogdan Ruszczak – Politechnika Opolska
8. Tomasz Garbiec – Politechnika Opolska
9. Piotr Gorecki – Politechnika Opolska

Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego dla uczniów i studentów Prymus Opolszczyzny
1. Piotr Pakosz – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Januszkowicach,
2. Judyta Pakulska – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Głubczycach,
3. Michał Wysocki – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Głubczycach,
4. Irmina Czerepak – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Głubczycach,
5. Agnieszka Orlikowska – uczennica Zespołu Szkolno – Przedszkolny w Jastrzębiu,
6. Maciej Bartusik – uczeń Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Pietrowicach,
7. Szymon Cieślik – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Głubczycach,
8. Jakub Bogucki – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 26 w Opolu,
9. Aleksandra Bednarz – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Paczkowie,
10. Rafał Warzecha – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Strzelcach Opolskich,
11. Olga Kosno – uczennica Publicznego Gimnazjum im. im. Karola Wojtyły w Kędzierzynie Koźlu,
12. Michał Kozyra – uczeń Gimnazjum nr 1 w Głubczycach,
13. Paweł Boroń – uczeń Publicznego Gimnazjum nr 4 im. J. Kochanowskiego w Opolu,
14. Łukasz Poliwoda – uczeń Publicznego Gimnazjum nr 8 w Opolu,
15. Estera Horodyska – uczennica Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Głubczycach,
16. Anna Woźniak – uczennica Gimnazjum nr 2 im. Karpatczyków w Nysie,
17. Katarzyna Rosińska – uczennica Publicznego Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Brzegu,
18. Maria Hurek – uczennica Publicznego Gimnazjum im. Jacka Odrowąża w Izbicku,
19. Alicja Baryła – uczennica Gimnazjum nr 1 im. M. Skłodowskiej – Curie w Głubczycach,
20. Anna Bonk – uczennica Publicznego Gimnazjum w Zdzieszowicach,
21. Tomasz Bonikowski – uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II ST. w Opolu,
22. Anna Pikuta – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. A. Mickiewicza w Kluczborku,
23. Krzysztof Osada – uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących Ogólnokształcących im. A. Mickiewicza w Kluczborku,
24. Marta Bazan – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. A. Mickiewicza w Kluczborku,
25. Alicja Siemianowska – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr II z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Opolu,
26. Łukasz Kołodziej – uczeń Publicznego Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich z Oddziałami Dwujęzycznymi w Dobrzeniu Wielkim,
27. DRUŻYNA w składzie: Michał Poterałowicz, Michał Dmytruszyński, Małgorzata Szklanny – z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. A. Mickiewicza w Kluczborku,
28. Sylwia Czapla – uczennica Zespołu Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach,
29. Anna Sobkowicz – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Prudniku,
30. Klaudia Henek – uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr II z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Opolu,
31. Arkadiusz Brzdąk – student Uniwersytetu Opolskiego,
32. Katarzyna Rajfur – studentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu,
33. Paulina Stefańska – studentka Uniwersytetu Opolskiego,

Nasze serwisy