Aktualności

Samorządowcy z wszystkich gmin i powiatów województwa opolskiego przyjęli zaproszenie marszałka i zarządu województwa i 14 grudnia spotkali się w (...)

Budowa punktów selektywnej zbiórki odpadów, ścieżek pieszo-rowerowych, termomodernizacje czy budowa kanalizacji, to tylko część nowych inwestycji, które otrzymały unijne dofinansowanie. (...)

Już po raz dziewiąty uczniowie szkół ponadgimnazjalnych biorą udział w młodzieżowych symulacjach obrad ONZ – Silesian Model United Nations, organizowanych (...)

W dniu 12 grudnia 2018 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego odbyło się pierwsze posiedzenie zespołu opiniodawczo-doradczego w sprawie (...)

Mama to nasza bajka

Prawie tysiąc prac dzieci z całego województwa opolskiego wpłynęło na konkurs „Opolska Mama Ma Moc”. Najpiękniejsze i najciekawsze zostały docenione (...)

Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Opolskiego, Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego, fora młodzieży i seniorów – przedstawiciele tych wszystkich gremiów spotkali (...)