ZNAMY JUŻ ZWYCIĘZCÓW KONKURSU „OPOLSKA MAMA MA MOC”!

Konkurs „Opolska mama ma moc” skierowany był do wszystkich uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego. Do konkursu zgłoszono 918 prac.                       

Komisja konkursowa zakończyła pracę i wyłoniła laureatów konkursu w kategoriach: OPOWIADANIE, WIERSZ, MAPA (dwie podkategorie wiekowe) i PLAKAT. Komisja przyznała także wyróżnienia, w tym specjalne. Uroczyste wręczenie nagród z udziałem Marszałka Województwa Opolskiego odbędzie się   12 grudnia br. o godzinie 11:00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, ul. Wrocławska 158 w Opolu. Zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie już od 10.30.

Gratulujemy serdecznie wszystkim nagrodzonym i zachęcamy do udziału w uroczystości wszystkich laureatów i wyróżnionych.

Poniżej pełna lista laureatów i wyróżnionych.

KATEGORIA: OPOWIADANIE

HASŁO: ŚMIEJEMY SIĘ W NASZEJ RODZINIE

I miejsce – Kaja Gawrecka

II miejsce – Emilia Pikos

III miejsce – Jagoda Bąk

Wyróżnienia specjalne:

  • Julia Stankala
  • Anna Macioł

Wyróżnienia:

  • Julia Marchel
  • Nadia Mendel
  • Milena Szymaczewska
  • Martyna Telęga
  • Natalia Kolonko
  • Katarzyna Kraik
  • Laura Bider
  • Marek Lenarczyk
  • Julia Pasoń
  • Mikołaj Wereszczyński

 

KATEGORIA: WIERSZ

HASŁO: UŚMIECH DZIECKA

I miejsce – Kacper Piotrowski

II miejsce – Szymon Kuśnierkiewicz

III miejsce – Julia Owsiak i Karolina Skawińska

Wyróżnienia specjalne:

  • Marek Wiecha
  • Julia Pszczolarska
  • Julia Mincer
  • Aleksandra Maciak
  • Oliwia Piskorska
  • Paweł Lizoń
  • Patryk Goinda
  • Oliwia Goinda
  • Julia Żylska
  • Maja Krysiek
  • Julia Kurc

Wyróżnienia:

  • Oliwia Majek
  • Lena Karpińska
  • Filip Spławiński
  • Marika Pawluś
  • Vanessa Soluch
  • Kamila Ogrodnik
  • Olaf Ciurla
  • Mateusz Ziemba
  • Magdalena Matel
  • Adrian Szefer
  • Dmytro Halushko
  • Samuel Różański
  • Paweł Dużyński
  • Jakub Piskorski
  • Bartosz Podżus
  • Marta Regimowicz
  • Julia Weronika Dróżdż
  • Agnieszka Walczyk
  • Emilia Woźniak
  • Mateusz Grześkowicz
  • Helena Skowicka
  • Aleksandra Seńkowska
  • Zuzanna Bernacka
  • Katarzyna Kraik
  • Benjamin Golletz
  • Kacper Lubiewski
  • Julia Lipnicka
  • Weronika Drobisz
  • Amadeusz Hoffman
  • Julia Kuraś
  • Kalina Kołodziej
  • Zuzanna Garyga
  • Anna Wierzchowiec
  • Krzysztof Wierzchowiec
  • Alicja Derda
  • Jakub Brodowy
  • Ewa Kosala
  • Filip Kozala
  • Wiktoria Dudek
  • Agnieszka Pęcherz
  • Maria Nowak

 

KATEGORIA: MAPA

HASŁO: ODKRYWAM Z RODZINĄ OPOLSZCZYZNĘ-MÓJ REGION

KLASA: I,II,III,IV

I miejsce – Ziemowit Krzykowski

II miejsce – Michał Karczewski

III miejsce – Zuzanna Bieniara

Wyróżnienia specjalne:

  • Hanna Mydlarz
  • Zofia Ćwik
  • Martyna Hoefinger
  • Filip Wolny
  • Kalina Sujka
  • Emilia Wahl
  • Florian Gallus
  • Emila Adamczyk
  • Julia Pięk
  • Julia Kuźniar

Wyróżnienia:

  • Olga Chmielewska
  • Karolina Satora
  • Olaf Kandzia
  • Piotr Skokun      
  • Martyna Zakowicz
  • Jakub Dejewski
  • Jessica Kecler
  • Maja Jakubów
  • Maja Kűhn
  • Adrianna Lucega
  • Józef Krzeptowski
  • Bartosz Paterkiewicz
  • Gabriel Lewczak
  • Weronika Stadniczuk
  • Weronika Wycisło
  • Victoria Janik
  • Aurelia Przyklenk
  • Martyna Tomaszek
  • Oliwia Misiowiec
  • Michał Krzyśko
  • Paulina Tadla
  • Dominik Kamiński
  • Joanna Niżyńska
  • Renata Drozdowska
  • Malwina Dendewicz

 

KATEGORIA: MAPA

HASŁO: ODKRYWAM Z RODZINĄ OPOLSZCZYZNĘ-MÓJ REGION

KLASA: V, VI, VII, VIII

I miejsce – Kinga Kowalik

II miejsce – Oliwia Macha

III miejsce – Paulina Barysz

Wyróżnienia specjalne:

  • Kinga Dworaczyk
  • Klaudia Miozga
  • Anna Kalisz
  • Anna Gaś
  • Magdalena Dykta
  • Dominika Sowa
  • Juliana Kubis

Wyróżnienia:

  • Dominika Misiak
  • Milena Lis
  • Blanka Bień
  • Weronika Kubik
  • Olimpia Kowalczuk
  • Mikołaj Bogacki
  • Wiktoria Gryczka
  • Gracjan Szczotka
  • Małgorzata Rambau
  • Laura Gallus
  • Maksymilian Kubicki
  • Michalina Kownacka
  • Natalia Zmyślona
  • Marta Zmudzik
  • Wiktoria Brzozowska
  • Daria Gąsiorowska
  • Natalia Barysz

 

KATEGORIA: PLAKAT

HASŁO: MOJA MAMA MA MOC

I miejsce – Anastazja Topolnicka

II miejsce – Milena Smutek

III miejsce  – Andrzej Pałosz

Wyróżnienia specjalne:

  • Martyna Pikul
  • Fabian Kozioł
  • Marta Lisowska
  • Patrycja Humbla
  • Malwina Dendewicz
  • Aniela Kogut
  • Kajetan Malisz
  • Joanna Orzeszyna
  • Magdalena Giemza
  • Alicja Macheta
  • Blanka Wiktorek
  • Wiktoria Karbownik
  • Stanisław Gurok
  • Alicja Zielonka
  • Szymon Bajger

Wyróżnienia:

  • Zuzanna Lonc
  • Oliwia Szczasny
  • Dawid Zmarzły
  • Maja Prochera
  • Maja Leicht
  • Katarzyna Piechota
  • Milena Ploch
  • Julia Langer
  • Nadia Nowak
  • Blanka Bachta
  • Florentyna Franków
  • Bartosz Heba
  • Julia Surma
  • Natalia Lisiak
  • Milena Ball
  • Remigiusz Kleczek
  • Wojciech Pleśniak
  • Laura Kupnicka
  • Emilia Alker
  • Klaudia Głowacka
  • Magdalena Pachla
    Filip Kostka
  • Lena Pawlus
  • Maciej Kujawski
  • Martyna Szuster
  • Maria Zajdowicz
  • Marta Kurka
  • Aleksandra Makowska
  • Wiktoria Ulatowska
  • Zofia Ciszewska
  • Marcin Warzyc
  • Paweł Wolff
  • Julia Styrczewska
  • Madlena Cebula
  • Amelia Kuszła
  • Nikola Michalska
  • Maja Sypień
  • Bartłomiej Wiliński
  • Miłosz Bobowski
  • Marta Zakowicz
  • Dominik Kamiński
  • Joanna Niżyńska
  • Szymon Szepelawy
  • Renata Drozdowska
  • Karolina Surmińska
  • Karol Leśniański
  • Ewa Ledwolorz
  • Klaudia Nawrot
  • Antoni Maciaszczyk
  • Michał Raczyński
  • Kinga Zamojska
  • Paweł Pielech
  • Bruno Pająk
  • Yasmin Omran Salim
  • Xavier Moczko
  • Lena Idczak
  • Dawid Sowa
  • Nicola Gawenda
  • Nadia Hadamek
  • Hania Solarz
  • Olivier Przybyła
  • Michał Moskal
  • Michalina Lange
  • Martyna Jankowska
  • Nadia Szenko
  • Anna Malejka
  • Agnieszka Blacheta
  • Ignacy Krzykowski
  • Amelia Pałosz
  • Laura Mocigemba
  • Filip Sochor
  • Kinga Harynek
  • Seweryn Szczepańczuk
  • Nina Jędrzejewska
  • Ewa Dzodz
  • Jan Pawlik
  • Szymon Bień
  • Kacper Kokociński
  • Aleksandra Pawliczek
  • Elena Głatki
  • Maria Ilów
  • Agnieszka Rudyk
  • Maja Jermak
  • Błażej Tokarczyk
  • Wiktoria Piskorska
  • Marlena Dereń
  • Małgorzata Buczek
  • Zofia Kowalska
  • Mikołaj Morciniec
  • Anna Konopacka
  • Tymon Kożuch
  • Maja Moś
  • Oliwer Dyszlowski
  • Martyna Kiklaisz
  • Dagmara Heidrich
  • Julia Nagórzańska
  • Hanna Pros
  • Jan Kozłowski
  • Kacper Strutyński
  • Helena Zabielska
  • Paulina Kafarowska
  • Kalina Sujka
  • Liwia Kowalska
  • Julia Sokołowska
  • Amelia Kasperek
  • Milena Kriener
  • Samantha Psik
  • Hanna Mitek
  • Alicja Zaprzalska
  • Maciej Mitręga

 

KATEGORIA DODATKOWA „Opolscy młodzi projektanci”

  1. MILENA SMUTEK
  2. MALWINA DENDEWICZ
  3. LENA BERNACKA

Nasze serwisy